کد خبر: ۴۴۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
به مناسبت سالروز تولد امام علي (ع) بانک اقتصادنوين يک دستگاه الکتروشوک را به بيمارستان شهداي تجريش اهدا کرد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با ولادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي‌اش در حوزه سلامت و بهداشت، يک دستگاه الکتروشوک را به بخش استريو تاکسي بيمارستان شهداي تجريش اهدا کرد.
دکتر غلامرضا محسني رئيس بيمارستان شهداي تجريش ضمن قدرداني از اين حرکت خداپسندانه بانک گفت: اين اقدام نشان از عملکرد مثبت بانک اقتصادنوين در امور خيريه و ايفاي مسئوليت در قبال جامعه است؛ چرا که باعث نجات جان بسياري از بيماران مي‌شود که اين اقدام هم خوشايند و هم اثرگذار است.
رئيس بيمارستان شهداي تجريش گفت: بانک اقتصادنوين اولين بانک خصوصي است که در زمينه کمک به اين بيمارستان اقدام کرده و اميدواريم کماکان حمايت اين بانک معتمد و بزرگ را براي ساير بخش هاي نيازمند داشته باشيم. 
وي ابراز اميدواري کرد، بانک اقتصادنوين الگويي براي ساير نهادها شود تا سازمان‌هاي بيشتري به امر معنوي کمک رساني به مراکز بهداشتي ورود کنند.
همچنين خانم کمايي مسئول بخش استريو تاکسي بيمارستان تجريش با ابراز خوشحالي فراوان از اقدام خيرخواهانه بانک اقتصادنوين اظهار داشت: با توجه به اينکه بيمارستان شهداي تجريش از جمله بيمارستان‌هايي است که هرساله پذيراي تعداد زيادي از بيماران خاص و مخصوصا سرطاني است و به دليل نياز حياتي بيماران به دستگاه الکتروشوک چندين سال است که درخواست خريد اين دستگاه را داده‌ايم اما به دليل کمبود بودجه، بيمارستان قادر به تهيه آن نشده است. اکنون بانک اقتصادنوين با خريد اين دستگاه و اهداي آن به اين بخش، کمک فراواني به بهبود حال بسياري از بيماران اين بخش مي کند. 
شايان ذکر است بانک اقتصادنوين تاکنون خدمات ارزنده‌اي را در راستاي توسعه حوزه سلامت انجام داده و تجهيزات خوبي را براي شبکه بهداشت و درمان خريداري نموده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: