کد خبر: ۴۴۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
موسسه اعتباري ثامن به‌منظور بسترسازي و توسعه فرهنگ استفاده از خدمات مالي و در راستاي مأموريت اصلي خود يعني کمک به رفاه اقتصادي جامعه، به‌عنوان حامي مالي دهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه( FINEX2017) حضور يافت.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن، ثامن همراه با ساير بخش‌هاي مالي کشور اعم از بازار پول، سرمايه و بيمه به همراه شرکت‌هاي زيرمجموعه خود به‌عنوان حامي اين دوره از نمايشگاه حضور يافته است.
مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري سامان مجد گفت: فينکس 2017 فرصتي مناسب به‌منظور سرمايه‌گذاري سيستم بانکي در فين تک‌ها، استارتاپ ها و حوزه‌هاي دانش‌بنيان جديد است.
مسعود غلامزاده با اشاره به مشارکت هم‌زمان نهادها و بنگاه‌هاي اقتصادي فعال در بازارهاي سرمايه، پول و بيمه و همچنين بنگاه‌هاي توليدي بورسي در نمايشگاه، اين رويداد سالانه را فرصتي خوب به منظور همفکري و همسويي آنها در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و بهبود شاخص‌هاي اقتصادي کشور برشمرد.
وي با عنوان اين موضوع که بر اساس برنامه‌هاي اعلام‌شده توسط مسئولين سازمان بورس، در نمايشگاه دهم بر معرفي طرح‌هاي نوآورانه تحت عنوان فين تک و معرفي شرکت‌هاي دانش‌بنيان تأکيد و تمرکز ويژه‌اي خواهد شد، حضور و حمايت نهادهاي مالي از اين نمايشگاه را حائز اهميت برشمرد.
غلامزاده اضافه کرد: موسسه اعتباري ثامن با در نظر گرفتن پتانسيل‌هاي اين رخ داد بين‌المللي در کسوت حامي اين نمايشگاه در محل نمايشگاه بين‌المللي تهران، سالن A31، غرفه123پذيراي ميهمانان و بازديدکنندگان خود است.
دهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه از 26 تا 29 فروردين در محل نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: