کد خبر: ۴۴۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان
تجارت آنلاین: احتمال یک جنگ هسته ای در شبه جریزه و تنش های سیاسی میان امریکا و کره شمالی در روزهای اخیر تیتر نخست بسیاری از روزنامه های جهان بوده است. با توجه به تشدید تنش میان آمریکا و کره شمالی، کشور چین هشدار داد کره شمالی در لبه یک طوفان قراردارد.
به گزارش تجارت آنلاین، هشدار چین به ابرهای طوفانی در کره شمالی، ترکیه ای در آشوب، پرتاب "مادر بمب ها" بر روی مقر داعش در افغانستان و شورش نمایندگان انگلیس علیه ترزا می از جمله مهمترین تیترهای صفحه اول روزنامه روز شنبه جهان هستند.

*هشدار چین به ابرهای طوفانی در کره شمالی– فایننشال تایمز
با توجه به تشدید تنش میان آمریکا و کره شمالی، کشور چین هشدار داد کره شمالی در لبه یک طوفان قراردارد. پیونگ یانگ تهدید کرده است درصورتی که آمریکا به کره شمالی حمله کند از قابلیت هسته ای خود استفاده می کند.
از پرتاب

*پس از پالایش ، ترکیه ای در آشوب – نیویورک تایمز
از زمان کودتای نافرجام دولت ترکیه 130 هزار نفر کارمند دولتی را اخراج کرده است.روز یکشنبه رای دهندگان ترک درباره گسترش قدرت رئیس جمهور تصمیم می گیرند که بر اخراج 130 هزار کارمند و بازداشت 45 هزار نفر اعمال نظر داشته است.طرفداران اردوغان این  رفراندوم قانون اساسی را پاسخی ضروری به آشوب در ترکیه می دانند.اما منتقدان اردوغان تاکیید دارند که او سعی دارد از آشوب به نفع خود برای کسب قدرت بیشتر استفاده کند.
از پرتاب

*پرتاب "مادر بمب ها" بر روی مقر داعش در افغانستان – وال استریت ژورنال
 ارتش آمریکا یکی از بزرگترین بمب غیرهسته ای آمریکا موسوم به «مادر بمب ها» در ولسوالی (شهرستان) اچین در ولایت ننگرهار افغانستان اصابت کرد که باعث کشته شدن دست کم ۳۶ تروریست داعش شد. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به فرماندهان ارتش اجازه داده تا در مبارزه با داعش نیروی خود را افزایش دهند.
از پرتاب

*شورش نمایندگان انگلیس علیه ترزا می – ایندیپندنت
نمایندگان حزب محافظه کار منتقد دولت ترزا می درباره مهاجرت است. نخست وزیر انگلستان با شورش نمایندگان مجلس عوام روبرو شده که خواستار برداشتن محدودیت برای ورود دانشجویان خارجی هستند که به عنوان مهاجر محسوب شدند.ترزا می تحت فشار شدید تعداد زیادی از وزرای کابینه نیز هست.
از پرتاب


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین