کد خبر: ۴۵۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان قزوین و پروژه تالار شهر، سهام داران، سپرده گذاران و کارکنان را سه ضلع اصلی بانک دانست.
 به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قزوین، سید ضیاء ایمانی - مدیر عامل بانک – در این بازدید، اظهار داشت: سهام داران، سپرده گذاران و کارکنان بانک به عنوان سه ضلع اساسی محسوب می شوند و چنانچه در مسیر مناسب حرکت کنند موجب افزایش بهره وری و سود آوری می شوند.
وی ادامه داد: موفقیت های حاصل شده در بانک مرهون تلاش بی وقفه نیروی انسانی مجرب و متعهد است و کارکنان بر اساس تلاش های صورت گرفته و میزان بهره وری حقوق و مزایا دریافت می کنند.
مدیر عامل بانک بیان داشت: استان قزوین به لحاظ موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی و وجود شهرک های صنعتی فعال از ظرفیت بالایی برای جذب منابع برخوردار است و کارکنان اداره امور شعب استان می توانند با حضور در مراکز صنعتی و تجاری ضمن معرفی خدمات بانک، نسبت به ارائه تسهیلات گروهی و جذب منابع اقدام نمایند.
ایمانی خاطر نشان کرد: نوسازی و احداث ساختمان جدید شعب در کنار کارکنان پرتلاش و خدماتی مطلوبی که توسط بانک ارایه می شود می تواند خدمات ارزنده ای را در فضایی مناسب به عموم مردم عرضه نموده و موجب رضایت مندی بیشتر مشتریان شویم.
گفتنی است مدیر عامل به همراه معاونین امور مناطق، پشتیبانی و مهندسی، حقوقی، مالی و جانشین بازرسی و حسابرسی بانک، در سفر به قزوین از شعب بانک در این استان بازدید نمودند و در جریان روند کار استان قرار گرفتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: