کد خبر: ۴۵۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
مراسم رونمایی از طرح جدید شرکت واسپاری حکمت ایرانیان و افتتاح این شرکت در محل جدید ، با حضور مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و جمعی از مقامات کشوری و لشکری عصر روز شنبه بیست و ششم فروردین ماه در محل ساختمان این شرکت برگزار شد .
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان ، مراسم رونمایی از طرح جدید شرکت واسپاری حکمت ایرانیان و افتتاح این شرکت در محل جدید ، با حضور مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و جمعی از مقامات کشوری و لشکری عصر روز شنبه بیست و ششم فروردین ماه در محل ساختمان این شرکت برگزار شد .
بر اساس این گزارش، در ابتدای این مراسم ، موسی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت واسپاری حکمت ایرانیان ضمن معرفی طرح اعطای تسهیلات این شرکت جهت خرید خودرو در قالب قرارداد لیزینگ ویژه کارکنان ارتش، خاطرنشان کرد: تیم مدیریت شرکت واسپاری حکمت ایرانیان با حمایت بانک حکمت ایرانیان توانسته است با استفاده از تجربیات گذشته خود مقدمات خدمت رسانی شایسته به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نحوی فراهم آورد که موجبات دلگرمی این عزیزان شود. این مدیریت در نظر دارد تا با بهره مندی از دانش و توانمندی های نیروهای متخصص خود در نیل به اهداف بانک و همچنین خدمت رسانی به کارکنان ارتش گام های موثری بردارد.
شاهین موسی زاده در ادامه افزود: در همین راستا ایجاد بستر سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی را از بدو تاسیس شرکت در دستور کار خود قرار داده ایم و طرحی که به تازگی توسط این شرکت به مرحله اجرا گذاشته شده با استقبال کم نظیری مواجه گردیده و به جهت کسب موفقیت موجبات خرسندی ما را فراهم آورده است.
وی گفت: در صورت حمایت مسئولین ارتش جمهوری اسلامی و همچنین بانک حکمت ایرانیان ادامه این روند، به شکل منسجم تری برای این شرکت میسر خواهد شد و حتی با ایجاد تغییراتی در طرح می توانیم موجب کاهش نرخ اعلام شده، نیز شویم.
این مقام مسئول در خصوص طرح های در دست اقدام شرکت واسپاری تاکید کرد : طرحهای ویزه ما که  در سال 96 به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد شامل، اعطای تسهیلات جهت خرید جهیزیه، تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی، تشکیل باشگاه مشتریان و صدور کارت تخفیف خرید می باشد که امیدواریم از این رهگذر بتوانیم برای عموم مردم خدمت رسانی خوبی داشته باشیم .
در ادامه این نشست مدیر عامل بانک حکمت ایرانیان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین گرامیداشت سالروز ارتش و نیروی زمینی در خصوص مهمترین اقدامات اخیر بانک تصریح کرد: بیش از 4 سال است که مجموعه حکمت در تلاش بود تا مجوز لیزینگ را از بانک مرکزی دریافت کند که به فضل پروردگار این مهم محقق شد .
عباس عسکرزاده در ادامه سخنان خود تاکید کرد: ما همواره در صدد تکمیل سبد خدمات بانک حکمت ایرانیان جهت بهترین شیوه خدمت رسانی به مشتریان محترم بوده ایم تا خدمتی شایان توجه به ایشان و بویژه عزیزان ارتشی ارائه کنیم که راه اندازی شرکت واسپاری حکمت ایرانیان پس از اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی یکی از همین خدمات است .
وی افزود :  یکی دیگر از  خدماتی که به تازگی در بانک حکمت ایجاده شده است،  راه اندازی شبکه کسب و کار اجتماعی با عنوان دیدی بود است که از جمله برخی از مهمترین مزایای آن می توان به کاهش ترددهای درون شهری، ایجاد عدالت در توزیع کالا و خدمات و کاهش قیمت تمام شده آن ، ایجاد چرخه ای منسجم میان تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان و امکان خرید برای تمامی اقشار مردم از این شبکه با هر میزان توان خرید ، اشاره کرد که امیدواریم با توجه به چالش هایی که در حوزه اقتصاد داریم این بستر تجارت اجتماعی بتواند راهگشای مسائل اقتصادی باشد .
بر اساس این گزارش ؛ تقدیر از برگزیدگان شعار تبلیغاتی شرکت واسپاری حکمت ایرانیان و اهدا سوییچ خودورهای نام نویسی شده در این شرکت به تعدادی از متقاضیان ، از جمله سایر بخشهای این مراسم بود .
نام:
ایمیل:
* نظر: