کد خبر: ۴۵۱۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان
تجارت آنلاین: با انتشار سخنان ترزا می در رسانه های انگلیسی زبان در خصوص فشار احزاب به دولت او و درخواست برگزاری انتخابات زودهنگام شاخص بورس لندن سقوط کرد.
به گزارش تجارت آنلاین،  اعلام انتخابات زودهنگام در انگلیس، سقوط بازار سهام لندن، دستگیری مهاجران در مجارستان و  امضای دستور خرید کالای آمریکایی از سوی ترامپ تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های روز چهارشنبه جهان هستند.
*اعلام انتخابات زودهنگام در انگلیس – وال استریت ژورنال
نخست وزیر انگلیس دیروز در سخنانی خواهان برگزاری انتخابات زودهنگام شد. ترزا می، نخست وزیر انگلیس در این سخنان مردم را به شرکت در انتخابات زودهنگام در تاریخ ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) دعوت کرد. دولت انگلیس اخیرا روند رسمی خروج از اتحادیه اروپا (بریگزیت) را آغاز کرده است.این سخنان غیرمنتظره نشانگر فشار بر دولت محافظه کار است که باید عواقب رای به برگزیت را به دوش بکشد.
سقوط بازار سهام لندن به خاطر یک زن!

*سقوط بازار سهام لندن – گاردین
به دنبال اعلام برگزاری انتخابات زودهنگام در انگلیس ، بازار بورس لندن با پایین ترین روز کاری خود از زمان رای گیری برگزیت روبرو شد. به دنبال اعلام این خبر توسط ترزا می نخست وزیر انگلیس ارزش پوند افزایش یافت. اما در معاملات بورس 45 میلیارد پوند از ارزش سهام های شرکت های انگلیسی کاهش یافت.
سقوط بازار سهام لندن به خاطر یک زن!

*دستگیری مهاجران در مجارستان – نیویورک تایمز
درحالیکه خشونت علیه مهاجران در مجارستان ادامه دارد حال دولت اقدام به بازداشت مهاجران کرده است. مجارستان یکی از سختگیرترین سیاست ها درباره مهاجران را در اتحادیه اروپا دارد ماه گذشته دولت هر روز 10 پناهنده را دستگیر و به زندان در کمپ های مخصوص می انداخت. گفته شده پرونده پناهندگی 90 درصد از مهاجران رد خواهد شد. در ماه اردیبهشت هزاران پناهنده به بازداشتگاه منتقل می شوند.
سقوط بازار سهام لندن به خاطر یک زن!

*امضای دستور خرید کالای آمریکایی – فایننشال تایمز
رئیس‌جمهور آمریکا با امضای قانون " خرید کالاهای آمریکایی و استخدام آمریکایی"، ادعا کرد که به یکی دیگر از وعده‌های انتخاباتی خود در زمینه حمایت از جامعه آمریکا عمل کرده است. رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین دستور بازنگری تشدید محدودیت‌های موقت در برنامه ویزاها را به آژانس‌های فدرال داده است تا به این وسیله کارگران فوق‌ماهر را وارد کشور کنند.
سقوط بازار سهام لندن به خاطر یک زن!l
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار