کد خبر: ۴۵۱۳۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف گره گشایی از مشکلات احتمالی هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر بانک صادرات ایران پیشقدم شد.
 به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ،از سوی معاونت شعب و بازاریابی و مدیر شعب  این بانک در استان های سیل زده مراتب آمادگی  بانک  یاد شده در راستای استمهال و یا تمدید سررسید تسهیلات دریافتی از سوی هموطنان  در این استان ها به صورت رسمی  اعلام شده است.
 همچنین در پی این حادثه دلخراش  که منجر به فوت یکی از کارکنان بانک صادرات ایران شده است، مشاور عالی اجرایی مدیر عامل و معاونت شعب و بازاریابی و مشاور مدیر عامل و مدیر امور حراست و حفاظت بانک صادرات ایران ضمن عزیمت  به منطقه سیل زده  با بازماندگان این همکار متوفی ابراز همدردی کرده و در آیین تشیع وی حضور یافتند.
بر پایه گزارش دریافتی هیات اعزامی مراتب تسلیت مدیر عامل و خانواده بزرگ بانک صادرات ایران را به یکی دیگر از همکاران این بانک که در حادثه مزبور برادر و اعضای خانواده وی را از دست داده بود، ابلاغ کردند.
کارکنان نیک اندیش بانک صادرات در اقدامی خودجوش و خیرخواهانه مبادرت به اعطای  معادل یک تا چند روز از حقوق و مزایای خود  به آسیب دیدگان از سیل اخیر شدند .
با هدف بستر سازی مناسب برای تجمیع کمک های نقدی هموطنان خیر این بانک نسبت به اختصاص شماره حساب ٩٦٩٦ نزد شعبه مرکزی خود برای یاری سیل زدگان اقدام کرده است.
شایان توجه است هفته گذشته بر اثر  وقوع جریان سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و کردستان  علاوه برخسارات زیاد ، شماری از هموطنان جان باختند که در پی آن رهبر معظم انقلاب اسلامی  ضمن ابراز تاسف و همدردی خواستار مشارکت عمومی در بازسازی مناطق آسیب دیده شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: