کد خبر: ۴۵۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از توزیع بن کارت های سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب در شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد کیایی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام بن کارت های نمایشگاه کتاب پایتخت طبق جدول زمان بندی شده صورت گرفت و متقاضیان از امروز (پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه ) می‌توانند با مراجعه به شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر نسبت به تهیه بن کارت خود اقدام کنند. 
وی تصریح کرد: برای دانشجویان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بن کارت‌های 100 هزار تومانی درنظر گرفته شده است که 40 هزار تومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 60 هزارتومان آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.
کیایی تاکید کرد: مبلغ بن کارت‌های اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه نیز 250 هزار تومان است که  75 هزار تومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 175 هزارتومان آن نیز توسط شخص دریافت کننده  بن کارت پرداخت می‌شود. همچنین بن کارت‌های 50 هزار تومانی برای دانش آموزان شهرستان های استان تهران درنظر گرفته شده است.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با بیان اینکه بن کارت ها  فقط به شخص متقاضی تحویل داده می شود، خاطرنشان کرد: بن کارت‌های سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارتخوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: