کد خبر: ۴۵۹۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
دفتر کارگزاری بانک گردشگری در شهر نجف اشرف عراق افتتاح شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، در مراسمی که با حضور «صادق طاهری»، رییس هیئت مدیره و «محمد ربیع زاده»، قائم مقام بانک گردشگری برگزار شد، طاهری با اشاره به اهمیت تعاملات بانک گردشگری در کشور عراق گفت: این کارگزاری خدمات به زائران را سرعت می بخشد و نشان دهنده فعالیت مطلوب بانک در حوزه ارزی است. همچنین «مهدی رضائی»، معاون امور مالی بانک در گزارشی گفت: بانک گردشگری علاوه بر توسعه ی خدمات در داخل کشور بدنبال ایجاد شبکه گسترده خدمات الکترونیک در کشور عراق در جهت خدمات رسانی هرچه بیشتر به زائران گرامی است.
بر اساس این گزارش، در حاشیه افتتاح دفتر کارگزاری بانک گردشگری در شهر نجف، مسئولین عالی بانک گردشگری با «علی العلاق» رئیس کل بانک مرکزی عراق دیدار و زمینه فعالیت های مشترک را بررسی کردند. در این دیدار طرفین با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مطلوب در کشور عراق، اظهار امیدواری کردند که بستر فعالیت های بیشتر و سود ده از طریق همکاری های متقابل و تسهیل در هماهنگی های جاری فی مابین دو کشور فراهم شود.
شایان ذکر است افتتاح این دفتر، در راستای برنامه توسعه خدمات بین المللی و استفاده از ظرفیت های جدید حوزه بانکداری صورت می گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: