کد خبر: ۴۶۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
در ادامه برگزاري مجامع شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين، مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 30 اسفند ماه 1395 به تصويب رسيد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور 100 درصدي سهامداران شرکت برگزار شد ابراهيم جليليان مديرعامل شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين طي سخناني گفت: شرکت طبق اساسنامه در بخش‌هاي اعتباري خدمات متنوعي به مشتريان ارايه مي‌کند که از جمله اين خدمات مي‌توان به ارزيابي املاک و مستغلات، اعتبارسنجي اشخاص حقيقي و حقوقي، برآورد اعتبار ضامن، تهيه طرح توجيهي سرمايه‌گذاري، نظارت بر طرح‌ها و کالاهاي زير کليد اشاره کرد.
وي گفت: در سال گذشته بيش از 12 هزار و 800 مورد خدمت در اين بخش‌ها به مشتريان ارايه شده است که حدود 9 درصد نسبت به سال قبل از آن افزايش نشان مي‌دهد.
جليليان در ادامه به ساختار نيروي انساني اين شرکت اشاره کرد و گفت: با توجه به اهميت سرعت در انجام خدمات کارشناسي، پيش‌بيني‌هاي لازم براي استقرار کارشناسان شرکت در ساير شهرها و مراکز استان‌ها صورت گرفته به طوري که تعداد زيادي از کارشناسان ارزيابي شرکت در سرپرستي‌هاي تهران و استان‌ها مستقر شده‌اند.
وي همچنين در خصوص روزآمدي سيستم‌هاي نرم‌افزاري شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين گفت: با هدف کنترل آمار پرونده‌هاي در دست بررسي امکان اخذ گزارش‌هاي مديريتي در سيستم جامع شرکت فراهم شده که اين مهم علاوه بر سرعت بخشي خدمات شرکت، ابزار کنترلي مناسبي براي نظارت بر پرونده‌ها خواهد بود.
مديرعامل شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين در خصوص برنامه‌هاي آينده اين شرکت گفت: تهيه آيين‌نامه‌هاي لازم براي سيستمي نمودن ساختار شرکت و عمليات داخلي، تهيه و ارايه مقاله در حوزه‌هاي مختلف فعاليت شرکت توسط سرمايه انساني و ارايه خدمات شرکت به ساير موسسات مالي و بانک‌ها از جمله برنامه‌هاي شرکت در سال 96 به شمار مي‌رود.
در ادامه مجمع عمومي سالانه شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين ضمن تقدير و تشکر مجدد از زحمات هيات مديره، مديرعامل و کليه کارکنان شرکت، صورت‌هاي مالي بررسي و به تصويب سهامداران رسيد.

نام:
ایمیل:
* نظر: