کد خبر: ۴۶۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
شهرونداني كه از بن كارت هاي ثبت نامي خود در نمايشگاه كتاب تهران استفاده نكرده اند، اين امكان را دارند تا قدرالسهم خود را از طريق خودپردازهاي اين بانك دريافت كنند.
 به گزارش روزنامه تجارت به نقل از مركز ارتباطات و روابط عمومي بانك شهر، مسئول دبيرخانه اجرايي نمايشگاه هاي كتاب اين بانك با بيان اين مطلب گفت: براي دريافت بن كارت خريد سي امين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران. بيش از ٢٠٥ هزار نفر در مجموع ثبت نام كردند و از هفتم ارديبهشت تا روز پاياني نمايشگاه، ١٩٨ هزار بن كارت صادر شد.
وي افزود: شهرونداني كه در زمان برگزاري نمايشگاه، موفق به استفاده از بن كارت خود نشدند، ميتوانند قدرالسهم خود را از طريق خودپردازهاي بانك شهر دريافت و  يا با كارتخوان هاي اين بانك خريد كنند.
اكرمي افزود: همچنين افرادي كه ثبت نام كرده اما بن كارت خود را دريافت نكردند، ميتوانند به شعب بانك شهر مراجعه و پس از دريافت بن كارت، قدر السهم خود را از طريق خودپردازهاي بانك شهر دريافت و يا با كارتخوان هاي اين بانك خريد كنند كه زمان آن تا يك ماه آينده اعلام خواهد شد.
بر اين اساس، در نمايشگاه سي ام، بانك شهر ٣٢٠٠ دستگاه كارتخوان در اختيار ناشران قرار داد و با به كار گيري بيش از ٧٩ دستگاه خودپرداز، سه دستگاه خوددريافت، دو دستگاه صراف الكترونيك و ٦٤ دستگاه وب كيوسك به اراءه خدمات به بازديدكنندگان پرداخت.
همچنين به منظور تسهيل در دسترسي شهروندان، ٧ دستگاه شهرنت، ٦ دستگاه خودپرداز سيار و ٧ كانكس خودپرداز در سالن هاي نمايشگاهي و محوطه شهرآفتاب، خدمات قابل توجهي به اهالي نشر، فرهنگ و كتاب ارايه كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: