کد خبر: ۴۷۷۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
استاندار قم به همراه جمعی از مسئولان استان از شعب موسسه اعتباری کوثر قم بازدید نمودند.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ در این بازدید مهندس صادقی استاندار قم، جناب آقای سیار فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین فصیحی مشاور و رئیس دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی، رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دکتر قره باغی رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح حضور داشتند .
قاسم گروه ای مدیر امور استان های موسسه اعتبای کوثر ضمن عرض خیر مقدم به استاندار قم و هیئت همراه ابراز داشت : فعالیت های شعب استان قم همواره در حوزه مرکزی رصد و سعی شده است در این راستا به لحاظ شرایط ویژه قم نگاه متفاوتی شود که مسلما این دستاوردها مرهون حمایت های مسئولین استان به ویژه استاندار محترم و سایر دستگاه های اجرایی بوده است که همواره در راستای خدمت رسانی شایسته تر به مردم همراه و حامی موسسه بوده اند.
مدیر امور استان های موسسه اعتبای کوثر با اشاره به افزایش شعب استان قم از 3 شعبه به 8 شعبه افزود : باتلاش و پشتکار شاهد توسعه شعب استان جهت ارائه خدمات به هموطنان گرامی هستیم .
مهندس صادقی استاندار قم نیز ضمن تشکر از فعالیت ها و خدمات موسسه اعتباری کوثر در استان گفت: همیشه به صورت دورادور در جریان اقدامات مثبت و رو به جلوی این موسسه بوده ام و آشنایی کامل با خدمات آن دارم و امروز نیز از نزدیک شاهد فعالیت های جوانان خوب و تحصیل کرده قم در راستای خدمت رسانی به مردم بودم.
وی افزود: خوشبختانه این موسسه توانسته است در شان و جایگاه خود اقدامات مناسب و خوبی را انجام دهد و لازم است از فعالیت های آن حمایت بیشتری گردد.
نماینده عالی دولت در استان قم ادامه داد: از نکات مهم و قابل توجهی که در راستای فعالیت حوزه بانکی وجود دارد، اعطای تسهیلات به صنایع کوچک و حمایت از طرح های تولیدی و صنعتی در راستای اقتصاد مقاومتی است که در این مسیر کوثر گام های خوبی برداشته است.
وی با اشاره به طرح کوثر کارت ورزش استان قم گفت: توجه به ورزش علی الخصوص در بعد همگانی آ ن تاثیر شایانی در سطح کیفی جامعه و جوانان دارد و بسیار مثبت و قابل تقدیر است که علاوه بر ارگان های ذیربط و دستگاه های مرتبط این موسسه نیز به آن ورود پیدا کند که اقدامات گذشته آن گواه عملیاتی شدن این امر است.
مهندس صادقی ضمن مثبت برشمردن پروژه کوثر کارت ورزش استان قم گفتند : توصیه می گردد تمامی دستگاه های اجرایی با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان قم گسترش این طرح را در دستور کار قرار دهند زیرا که موسسه اعتباری کوثر استان قم در تجارب گذشته خود ثابت نموده است پتانسیل های خوبی دراین زمینه دارد که انشااله به برکت این نام مبارک و تمرکز و یکپارچگی این پروژه نتایج مطلوبی حاصل می گردد.
نماینده عالی دولت در استان قم تصریح کرد: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موسسه اعتباری کوثر ، نیاز به حضور این موسسه در کارگروه اقتصاد مقاومتی و تلاش اثر گذار در این زمینه ملموس می باشد و امیداست با تدابیر مدیر عامل موسسه ، مجموعه کوثر پیشران و معین اقتصاد مقاومتی در بین بانک ها و موسسات اعتباری استان قم باشد.
استاندار قم در ادامه سخنان خود  تاکید بر ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه اظهار داشت: نگاه موسسه اعتباری کوثر به سنت پسندیده قرض الحسنه نگاه خوبی است و لازم است رصد مناسبی صورت گیرد تا نیازمندان واقعی در اولویت از آن بهره مند شوند.
حجت الاسلام و المسلین فصیحی مسئول دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی در استان قم گفت: از ابتدای فعالیت این موسسه در استان قم به صورت مستقل همواره منشا خیر و برکت بسیاری به واسطه خدمات شایسته ان شامل مردم شریف قم علی الخصوص قشر نیازمند بوده است و جای تقدیر و تشکر فراوان از تدابیر ارزنده مدیر عامل مجموعه جناب آقای دکتر رضایی و فعالیت های مدیر استان قم و کارکنان وجود دارد.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی افزود : برخورد مناسب، رفتار شایسته، تکریم مراجعین، مشتری مداری و ایجاد فضایی آرام و امن برای مشتریان از ویژگی های بارز این موسسه است که تاثیر شایانی در جایگاه فعلی آن در استان قم داشته است .
وی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه واقعی از سوی این موسسه را از دیگر ویژگی های بارز و مثبت مجموعه کوثر برشمردند و بیان داشت: گره گشایی از کار مردم و نیازمندان ان هم در زمان اندک و بدون معطلی جای تشکر دارد و امیدواریم این امر استمرار یابد و این رویه در سایر بانک و موسسات نیز گسترش یابد.
مهندس رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم نیز دراین جلسه با اشاره به مباحث و طرح های مطرح شده در کارگروه اقتصاد مقاومتی قم ابراز امیدواری نمود با توجه به سابقه و پیشینه مثبت موسسه اعتباری کوثر انشااله تعامل و همکاری خوبی در این راستا و بخش های حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حوزه IT ،کارآفرینی و صنایع کوچک روستایی همچون گذشته صورت پذیرد.
مسعود اقدسی مدیر شعب استان قم نیز به تشریح شکل گیری موسسه و  ارائه گزارش عملکرد در زمینه های اقتصاد، فرهنگ ، ورزش ، فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیک ، اعتبارات و ... پرداخت.
اقدسی گفت: مجموعه کوثر با تأسی به نام مبارک حضرت صدیقه طاهره تلاش می نماید در کنار فعالیت های اقتصادی نگاهی ارزشی ، فرهنگی و مذهبی داشته باشد و شان این نام مقدس در تمام ارکان موسسه از فضای شعب ، رفتار کارکنان و ارائه خدمات خود محفوظ بدارد.
وی اظهار داشت: نگاه مثبت مراجع عظام، علما و عموم مردم متدین و مذهبی قم به موسسه اعتباری کوثر سرمایه بزرگی است که در نتیجه حرکت به سوی بانکداری اسلامی و بدون ربا ایجاد گشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: