کد خبر: ۴۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه تداوم فعالیت و ارتقاء خدمات سازمان های بیمه گر نیازمند اصلاحات ساختاری در نظام های بیمه ای است، گفت: امیدواریم با استقرار دولت دوم دکتر روحانی، اقدامات اصولی که در دولت فعلی پایه ریزی شده است، با جدیت تداوم یابد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در ملاقات با آیت الله سید حسن خمینی، یادگار امام راحل و تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) در حسینیه جماران به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، گفت: با فعالیت اصولی و توجه به دیدگاه های تخصصی در حوزه بیمه های اجتماعی چشم انداز روشنی در پیش روی ما قرار دارد و با سیاست گذاری مناسب فرصت خدمت به مردم در این حوزه فراهم می شود.

وی با یاد آوری اینکه مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی طی سال های اخیر در هفته تأمین اجتماعی با مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار می کردند، گفت: در هفته تأمین اجتماعی امسال نیز یاد ایشان را گرامی میداریم و از راهنمایی هایی که درباره حمایت از تأمین اجتماعی و گسترش آن ارائه کرده اند استفاده می کنیم.

دکتر نوربخش اظهار داشت: برای مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی و نمایندگان شرکای اجتماعی باعث توفیق است که در اولین روز هفته تأمین اجتماعی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمان های بلند ایشان تجدید میثاق کردیم و امروز در دومین روز از هفته تأمین اجتماعی توفیق ملاقات با یادگار گرانقدر حضرت امام (ره) را داریم.

وی افزود: بدون تردید صدای حق طلبی و عدالت خواهی حضرت امام(ره) که از حسینه جماران به گوش جهانیان رسید، در تاریخ ایران و جهان ماندگار خواهد بود.

دکتر نوربخش ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی مفتخر به خدمت رسانی به ٤٢ میلیون نفر از اقشار مختلف جامعه بویژه جامعه شریف کارگران و بازنشستگان است که پشتوانه های اصلی نهضت امام خمینی(ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی هستند.

دکتر نوربخش گفت: در سازمان تأمین اجتماعی علیرغم همه محدودیت ها خدمت رسانی به جامعه شریف کارگران و بازنشستگان به خوبی انجام شده و تمامی تعهدات سازمان در قبال جامعه تحت پوشش در زمان مقرر انجام شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: