کد خبر: ۴۸۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
بانک صادرات ایران با هدف تسهیل در انجام فعالیت های مالی و بانکی مشتریان تبديل شعب به سوپر ماركت مالي را در دستور کار قرارداده است.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف پيروي از الگوهاي نوين بانكداري و ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان و هموطنان راه اندازي واحدهاي سوپر ماركت مالي در شعب خود در سراسر كشور را دستور کار قرار داده است. بر این اساس متقاضیان و مشتریان می توانند علاوه بر بهره مندی از خدمات بانکی همچون نحوه دریافت تسهیلات، استفاده از خدمات الکترونیکی و... از خدماتی از قبیل: بیمه، خدمات ارزی و صرافی، کارگزاری بورس و... برخوردار شوند. 
این گزارش حاکی است با توجه به گستردگی شبکه بانک صادرات ایران ارایه این نوع خدمات به عنوان نهضت و خیزشی در خدمات مالی و بانکی خواهد شد و کمک موثری به سرمایه گذاران در اقصی نقاط کشور در انجام فعالیت های اقتصادی محسوب می شود.
شایان توجه است، بانک صادرات ایران با در اختیار داشتن حدود٢٥٠٠ شعبه در اقصی نقاط کشور و برخورداری از شبکه گسترده شعب در عرصه بین الملل با راه اندازی این واحدها در پی آن است تا بیشترین خدمات بانکی ومالی را به متقاضیان بخصوص در استانها و مناطق مختلف ارایه کند.
گفتنی است تاکنون بیش از ١٠٠٠ شعبه این بانک علاوه بر ارائه خدمات متنوع بانکی امکان عرضه خدمات بیمه ای نیز پیدا کرده اند و نزدیک با بسترسازی های صورت گرفته در آینده نزدیک خدمات گردشگری کارگزاری و ... نیز به فهرست خدمات قابل ارائه در شعب اضافه خواهند شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: