کد خبر: ۴۸۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
بانک تجارت، باجه های جدید ارائه خدمات بانکی به نابینایان و کم بینایان را درشش استان کشور افتتاح کرد .
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، عملیات نصب و راه اندازی شش باجه ویژه ارائه خدمات بانکی به توانخواهان نابینا و کم بینا در استان های اصفهان ، فارس ، آذربایجان شرقی ، قم ، قزوین و البرز با همکاری شرکت دانش بنیان پکتوس به پایان رسید.
با استقرار سامانه های جدید در شعب فروغی تبریز ، آپادانا اصفهان ، فلسطین شیراز ، فروغی کرج ، شهیدفاطمی قم و آزادی قزوین  مشتریان نابینا و کم بینا  برای استفاده از خدمات این باجه ها  به هیچ وجه نیاز به حضور همراه نداشته و می توانند کلیه عملیات بانکی همچون افتتاح حساب ، واریز وجه ، تکمیل تقاضای اعطای تسهیلات و ... را با استفاده از دستیار صوتی و چاپگرهای بریل ، انجام دهند.
بانک تجارت ، نخستین بانک  در کشور است که امکان دسترسی به مهمترین خدمات غیر حضوری خود در پایگاه اینترنتی و موبایل بانک را برای این هموطنان فراهم کرد و مشتریان نابینا یا کم بینا می توانند با استفاده از نرم افزارهای دستیار صوتی از خدمات اینترنت بانک و موبایل بانک تجارت نظیر خدمات کارت ، انتقال وجه ، دریافت کد شبا ، دریافت اطلاعات مربوط به خدمات و تسهیلات بانک تجارت و ... استفاده کنند .   
انجمن نابینایان کشور  در سال 95 به سبب راه اندازی  باجه های ویژه نابینایان در شعب بانک تجارت  از این بانک تقدیر کرد .

نام:
ایمیل:
* نظر: