کد خبر: ۴۸۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
جلسه ارزیابی عملکرد سه‌ماهه اول سال جاری مربوط به شعبه مستقل مرکزی با حضور مدیرعامل برگزار شد.
جلسه ارزیابی عملکرد سه‌ماهه اول سال جاری مربوط به شعبه مستقل مرکزی با حضور مدیرعامل، عضوهیئت‌مدیره، مدیران امور شعب، مالی و طرح برنامه و مدیریت و معاونین شعبه برگزار شد.
حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این جلسه ضمن تأکید بر جایگاه و اهمیت شعبه مستقل مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاهی که این شعبه ازلحاظ گردش مالی و میزان منابع دارد عملکرد آن نیز باید درهمان سطح برنامه‌ریزی و بررسی گردد.
مهدیان ضمن تأکید بر اهمیت مشتری مداری و تکریم ارباب‌رجوع افزود: بحث مشتری مداری و انجام دقیق کار همراه با سرعت ازجمله مواردی است که به‌عنوان رویکردهای اصلی مسئولین بانک به شمار می‌آید.
وی افزود: در حال حاضر عملکرد این شعبه درسته مطلوبی قرار دارد که امیدواریم این روند همچنان ادامه‌دار باشد و مسیر رو به رشدی را در انتهای سال در شعب شاهد باشیم.
مدیرعامل بانک توسعه تعاون همچنین در خصوص تعدیل نرخ سود سپرده‌ها توضیحاتی ارائه نمود و خاطرنشان کرد: بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی نرخ سود سپرده‌ها برای کلیه بانک‌ها 15 درصد می‌باشد.
در ادامه جلسه فریدون مجلل مدیر شعبه مستقل مرکزی به ارائه گزارش‌هایی در خصوص عملکرد شعبه، برنامه‌های سال جاری و مشکلات و موارد پیش رو بیان نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: