کد خبر: ۴۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
مجمع عمومی عادی سالانه شركت بیمه پارسیان(سهامی عام)برای سال مالی منتهی به 95/12/30صبح روز سه شنبه 27تیرماه با حضور اكثریت سهامداران برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی شركت بیمه پارسیان ،این شركت بعنوان یك شركت بزرگ بیمه بورسی امسال نیز مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهی دعوت به مجمع را كه در جراید به چاپ رسیده بود به تصویب سهامداران رساند.

در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از كلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا نسبت به انتخاب رئیس مجمع ، نظّار و منشی جلسه اقدام شد و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار در قسمت هیأت رئیسه ، گزارش فعالیتهای شركت كه نشانگر رشد مناسب و تركیب بهینة پرتفوی ، ایفای تعهدات قانونی و آئین‌نامه‌ای و همچنین شفافیت صورتهای مالی در سال 95 بود توسط آقای اویارحسین عضو هیات مدیره ومدیرعامل ارائه گردید .

همچنین انعقاد قرارداد با شركت های بیمه بزرگ خارجی از نكات جدید و قابل توجه این گزارش بود كه با استقبال سهامداران نیز مواجه شد.

در ادامه ، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شركت قرائت و پس از ارائه پاسخ های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه ، صورتهای مالی عملكرد منتهی به 95/12/30به تصویب رسید و به ازای هر سهم معادل 150ریال سود نقدی تقسیم گردید، مؤسسه حسابرسی بیات رایان بعنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و مؤسسه حسابرسی آگاهان و همكاران بعنوان حسابرس و بازرس علی البدل برای سال مالی 96 تعیین و روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد نیز بعنوان روزنامه های كثیرالانتشار جهت درج آگهی های شركت انتخاب شدند .


نام:
ایمیل:
* نظر: