کد خبر: ۵۲۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
در شش ماه ابتدای امسال، تعداد 273 هزار و 792 فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کارگشایی پرداخت شده است.
پرداخت 273هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کارگشایی

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی در حالی از ابتدای فروردین ماه تا پایان شهریورماه امسال، بیش از دو هزار و 68 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده که در مدت مشابه سال قبل این میزان یک هزار و 814 میلیارد ریال بود و در سال جاری از رشد 14 درصدی برخوردار شده است.
همچنین این بانک در نیمه اول امسال، تعداد 19 هزار و 981 فقره تسهیلات جعاله به ارزش حدود یک هزار و 602 میلیارد ریال پرداخت کرده که رشد 67 درصدی داشت. این رقم در سال قبل حدود 436 میلیارد و 187 میلیون ریال بوده که در 6 هزار و 606 فقره پرداخت شده است.
قابل ذکر است، بانک کارگشایی از واحدهای بانک ملی ایران با حدود 90 سال قدمت است که با 3 شعبه در تهران (کارگشایی مرکز، امیریه و امیر کبیر) و 46 واحد در سراسر کشور در ازای ترهین طلاآلات به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه جهت نیازهای ضروری متقاضیان اقدام می کند.
متقاضیان می توانند با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه به علاوه طلای قابل ترهین برای دریافت تسهیلات به شعب بانک کارگشایی در سراسر کشور مراجعه کنند. 
میزان تسهیلات قرض الحسنه برای هر نفر حداکثر دو فقره سند 10 میلیون ریالی در ازای ترهین 72 گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف 100 میلیون ریال در ازای ترهین 185 گرم طلا است.
باز پرداخت تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه و جعاله در یک قسط و حداکثر تا یک سال انجام خواهد شد.
شعبه مرکزی این بانک در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: