کد خبر: ۵۲۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
هلدينگ اقتصادنوين با هدف آسان سازي ارايه خدمات پولي مورد نياز زايرين عتبات عاليات، خدمات بانکي در مرزهاي شلمچه و مهران ارايه مي‌کند.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور پيش‌بيني‌هاي لازم براي راه‌اندازي باجه‌هاي موقت ارايه خدمات بانکي در مرزهاي شلمچه و مهران صورت گرفته و اين باجه‌ها در ايام اربعين حسيني خدمات مورد نياز زايرين عتبات عاليات را در زمينه‌هاي بانکي، صدور انواع بيمه‌نامه و خدمات پرداخت الکترونيک در اختيار هموطنان عزيز ارايه مي‌کنند.
خدمات افتتاح حساب، صدور کارت جديد و المثني، صدور رمز کارت و ... از جمله خدماتي است که باجه‌هاي بانک اقتصادنوين در ايام اربعين از طريق باجه‌هاي موقت مهران و شلمچه در اختيار زايرين قرار مي‌دهند. 
علاوه بر اين خدمات شرکت‌هاي بيمه نوين و پرداخت نوين نيز در ايام مذکور از طريق باجه‌هاي بانک اقتصادنوين به زايرين ارايه خواهد شد.
همچنين به منظور تسهيل دسترسي هموطنان به اسکناس مورد نياز، پيش‌بيني‌هاي لازم براي استقرار خودپردازهاي بانک اقتصادنوين در مکان‌هاي پرتردد انجام شده و اين دستگاه‌ها در ايام مذکور آماده خدمات رساني به مشتريان شبکه بانکي خواهند بود.
خودپردازهاي بانک اقتصادنوين انواع خدمات بانکي شامل پرداخت وجه نقد، انجام انتقال ‌وجه درون‌ بانکي و بين‌ بانکي با استفاده از کارت‌هاي عضو شتاب، خريد شارژ مستقيم سيم‌کارت‌هاي اعتباري تلفن همراه، براي دارندگان کارت‌هاي شتابي ارايه مي‌کنند.
لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکل يا اختلال احتمالي در عملکرد دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين در تمام مدت حضور در مرزهاي شلمچه و مهران کارشناسان بانک اقتصادنوين به ‌صورت شبانه‌روزي اقدام به پول‌گذاري، رفع مشکل احتمالي دستگاه و تحويل کارت‌هاي ضبط‌ شده در همان لحظه به هموطنان مي‌کنند.
در صورت بروز مشکل هموطنان عزيز مي‌توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره 48031000-021 مرکز ارتباط نوين تماس حاصل نمايند.
نام:
ایمیل:
* نظر: