کد خبر: ۵۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
دومین گردهمایی مدیران و رؤسای شعب شرکت بیمه رازی و همایش نمایندگان و شبکه فروش طی روزهای 27 و 28 مهرماه در هتل استقلال تهران برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی،  دومین گردهمایی مدیران و رؤسای شعب شرکت بیمه رازی و همایش نمایندگان و شبکه فروش طی روزهای 27 و 28 مهرماه در هتل استقلال تهران برگزارشد.
با توجه به نظر مدیرعامل بیمه رازی و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، هر سه ماه یک بار جلسه‌ای مبنی بر بررسی عملکرد شعبه‌های شرکت در سراسر کشور و معرفی شعب برتر برگزار می‌شود که دومین جلسه این نشست روز پنجشنبه 27 مهر برگزار شد و چند تن از معاونان، مشاوران و مدیران ستادی به ارائه گزارش عملکرد پرداختند و در ادامه رؤسای شعب سراسر کشور به بیان مسائل و پیشنهادات خود پرداختند و نقطه نظرات خود را در جهت رسیدن بهتر به اهداف شرکت بیان کردند. از این رو طی این جلسه، شعبه های آپادانا، مشهد2، اراک و گرگان نیز به عنوان شعبه‌های برتر معرفی شدند که از رؤسا و کارکنان این شعب تقدیر به عمل آمد.
در ادامه، همایش نمایندگان و شبکه فروش بیمه رازی، روز 28 مهرماه با حضور و سخنرانی کارشناسان به نام صنعت بیمه و با هدف آشنایی شبکه فروش بیمه رازی با اهداف و سیاست‌های جدید شرکت، برگزار شد.
دکتر امراللهی با سخنرانی در این همایش بر مقوله مشتری مداری و استفاده از خرد جمعی و کارگروهی تأکید کردند و از نمایندگان خواستند با تشکیل انجمن صنفی به تعامل هرچه بیشتر با یکدیگر و شرکت بپردازند.
در طول برگزاری همایش از نمایندگان برتر در فروش بیمه‌های زندگی توسط مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تقدیر به عمل آمد؛ همچنین از نماینده برتر کشوری خانم زهره تبرته فراهانی به طور ویژه تقدیر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: