کد خبر: ۵۲۲۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
شعب ساری و گرگان بیمه حکمت با حضور مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران بیمه حکمت ، مدیران بانک حکمت ایرانیان و مقامات لشگری و کشوری افتتاح شد.

بر اساس این گزارش ، امیر معمار باشی فرمانده لشگر ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه گرگان، ضمن تبریک به مناسبت افتتاح اولین شعبه بیمه حکمت در استانهای گلستان و مازندران خاطر نشان کرد:
جای خالی بیمه برای خدمت رسانی به پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران احساس می شد که با راه اندازی مجموعه شرکت بیمه حکمت و نیز افتتاح شعبه جدید این شرکت  در منطقه گلستان، زمینه خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به پرسنل زحمتکش ارتش جمهوری اسلامی ایران در این استان فراهم گردید.
در ادامه علی شعبانی مدیرعامل بیمه حکمت، ضمن ابراز خرسندی از افتتاح شعب ساری و گرگان، تاکید کرد، مردم ایران سزاوارترین مردم دنیا در زمان حال هستند که می توان با برنامه ریزی دقیق برای تامین آسودگی خاطر آنان در حال و آینده اقدام نمود و همچنین خادم ترین مجموعه برای این خدمت رسانی ، صنعت بیمه کشور می باشد و ما هم به عنوان یکی از خدمت گذاران این ملت عزیز با افتتاح شعب خود در سراسر کشور اعلام حضور می نمائیم.
در ادامه آقایان شاهرخی و سعدی روسای  شعب ساری و گرگان، ضمن خیر مقدم به مدعوین، گزارشی از شرایط بیمه ای در استانهای محل خدمت خود  ارائه نمودند.
در پایان از اولین بیمه گذاران شعب ساری و گرگان تقدیر به عمل آمد.


نام:
ایمیل:
* نظر: