کد خبر: ۵۲۲۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
مدير‌عامل‌موسسه‌اعتباري ثامن:‌مجموعه‌ثامن با داشتن‌ مشترياني‌فهيم‌و وفادار و حرکت‌جهادي‌کارکنان همچنان با صلابت تر از گذشته به فعاليت‌خود ادامه مي‌دهد.

مدير عامل موسسه اعتباري ثامن در جلسه هم انديشي با حضور جمع مديران ستادي و سرپرستان استان ها ، ضمن خوشامدگويي به کليه مدعوين، اعلام داشت: قطعا اگر مشکلات پيش آمده براي هر بانک يا موسسه مالي ديگري رخ مي داد،ممکن بود آن سازمان با مشکلات بسيار بزرگتري مواجه شود ولي مجموعه ثامن با داشتن مشترياني فهيم و وفادار و حرکت جهادي کارکنان همچنان با صلابت تر از گذشته به فعاليت خود ادامه مي دهد.
وي با والا برشمردن فرهنگ سازماني حاکم در موسسه ثامن،بيان داشت:فرهنگ سازماني موسسه براساس مديريت مشارکتي شکل گرفته است و ما معتقديم که برنامه ها و طرح هاي سازماني بايد از سطوح پايين دريافت و به مديران ارسال شود که قطعاً کوشش همکارن مجموعه داراي زمينه غير قابل توصيف است و همچنين تصريح کرد : اين باور قلبي همه ماست که مجموعه ثامن با اعتقادات قلبي تک تک مشتريان و تلاش کارکنان و و عنايات حضرت ثامن الائمه(ع) هنوز پابرجاست و پابرجا نيز خواهد ماند.
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن تلاش موسسه را تقويت اطمينان و اعتماد سازي دوسويه ميان سازمان و مشتريان و همچنين افزايش ذهنيت مثبت ميان مشتريان توصيف کرد و گفت:تاکيد هميشگي اينجانب توجه هر چه بيشتر به مشکلات سپرده گذاران و طرح هاي انگيزشي براي کارکنان است و الويت بايد به پاسخگويي بهتر به مشتري باشد .
نظري توکلي در مورد ارائه تسهيلات به مشتريان اعلام کرد  دو طرح تسهيلاتي در سطح شبکه ابلاغ شده است و خاطر  نشان کرد : مطابق اعداد و ارقام گزارش شده موسسه ثامن از نظر منابع ، مصارف و سپرده گذاري مشتريان برابر با چند بانک و موسسه مالي است و موسسه ثامن به عنوان اولين موسسه مالي پيشرو در طرح جايزه خوش حسابي بايد بيشتر از گذشته در اين موضوع اقدام نمايد.
عضو هيئت مديره موسسه اعتباري ثامن خواستار تقويت روحيه مثبت ميان همکاران شد و پيشنهاد کرد: تقويت روحيه همکاران جهت مقابله با مشکلات سازمان ، يک راه حل مناسب براي برون رفت از وضعيت کنوني به شمار مي‌آيد. در اين مسير  لازم است ، پويايي و نوآوري دوران گذشته را بازيابيم .
وي با اشاره به اهميت تمرکز بر فعاليت حرفه‌اي در نظم بانکي و تاکيد بر باورهاي کارشناسي براي رفع مشکلات موسسه، تصريح کرد: وظيفه همه ما در اين شرايط حساس، حمايت از حرفه‌ بانکداري است و در اين مسير بايد به اصول حرفه اي پايبند باشيم.

نام:
ایمیل:
* نظر: