کد خبر: ۵۴۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
مدیرعامل بانک رفاه گفت: « مهم ترین عامل برتری بانک های پیشرو در بحث مشتری مداری، توسعه حوزه فن آوری اطلاعات است.»

دکتر محمد علی سهمانی در همایش سراسری واحدهای انفورماتیک و خدمات نوین این بانک با بیان این مطلب اظهار داشت: نقش حوزه فن آوری اطلاعات در پیشبرد اهداف بانک بسیار برجسته است.امروزه برای تسریع در امور و همچنین ایجاد رضایت برای مشتریان باید از زیر ساخت های فن آوری اطلاعات بهره برد. روش های دیگر سنتی کارآمد نیست.
وی با تاکید بر سهم عمده حوزه IT در تجلی شعار مشتری مداری گفت: اگر مشتری مداری، توسعه فعالیت ها، افزایش سهم بازار و قرار گرفتن در جایگاه نخست نظام بانکی جزو اولویت های ما است، باید در حوزه IT و فن آوری اطلاعات پیشرو باشیم.
دکتر سهمانی ادامه داد: در حوزه فن آوری های جدید مالی باید سرمایه گذاری کلانی صورت گیرد و اعتقاد دارم سرمایه گذاری در این بخش هزینه نیست.
مدیر عامل بانک رفاه با اشاره به سرمایه گذاری صحیح در عرصه فن آوری اطلاعات گفت: نباید سنتی فکر کرد، سرمایه گذاری فقط به معنای خرید زمین، ساختمان، تجهیزات، ماشین آلات و سرمایه گذاری فیزیکی و یا سرمایه گذاری در سهام پالایشگاه و تولید محصولات پتروشیمی نیست، در دنیای امروزی سرمایه گذاری های بزرگ در حوزه فن آوری، تکنولوزی، ارتباطات و ICT است که موجب شده تا برخی کشورها نسبت به کشورهای دیگر به پیشرفت های قابل ملاحظه ای دست یابند.

نام:
ایمیل:
* نظر: