کد خبر: ۵۴۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در جمع کارکنان حراست، سلامت سازمانی را ناشی از عملکرد صحیح این مجموعه برشمرد.

 محمدحسین حسین زاده گفت: همه باید در هر جایی که هستیم، حضوری مؤثر و مفید داشته باشیم تا بتوانیم به درستی ادای تکلیف کنیم.
وی همچنین باتاکید بر قرض الحسنه بودن خدمات به دغدغه مراجع عظام تقلید نسبت به ربوی بودن نظام بانکی، اشاره کرد و افزود: در بانک قرض الحسنه رسالت به دنبال تحقق رعایت حدود شرعی بانکی هستیم، به نحوی که مطابق کامل با فتوای مراجع عظام باشد.
در ادامه این نشست مدیرحراست بانک، شفاف¬سازی و ایجاد چارچوب¬های کاری را از جمله موارد لازم واحدهای حراست برشمرد وگفت: اگر خطوط کاری درست تقویت و در همان چارچوب با افراد رفتار شود، فرد خاطی احساس ناامنی و بقیه احساس آرامش می کنند. 
مجتبی قادر نظری با اشاره به بخشی از سختی¬های موجود در این واحد، ایجاد ارتباط روشن و اعتماد محور با همکاران را عاملی موثر برای دستیابی به نتیجه مطلوب برشمرد وافزود: امروز سیستم بانکی بیش از زمان¬های دیگر به تلاش حراست نیازمند است. 
وی یادآور شد: مهمترین وظیفه حراست، ایجاد و تقویت آرامش محیطی است، اگر کارکنان حراست بتوانند در مجموعه برای مشتریان بانک خود هم ایجاد آرامش کنند، گام مهمی در جهت تحقق اهداف حراستی خواهند برداشت.
قادرنظری با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته توسط کارکنان حراست اظهارداشت: حراست باید بتواند از وقوع تخلف سایبری پیشگیری کند و در هنگام بروز تخلف مشاوری امین برای اخذ تصمیمات صحیح باشد و تحقق این امر نیاز به جلب اعتماد مدیران بانک، آگاهی از تمام امور در حال انجام و تخصص در ارائه تحلیل و مشاوره دارد.
در خاتمه با اشاره به وظایف متعدد حوزه حفاظت فیزیکی بانک که توسط محمدعلی مهراب پور راهبری می شود؛ وظیفه آنها را ایجاد احساس امنیت در بین همکاران و مراجعین دانست و با تبریک به کارکنان جدیدالاستخدام گفت: همیشه بدنبال کاهش چالش ها و نقاط ضعف در سازمان خود باشید چرا که مهمترین مقوله برای ما پیشگیری است.

نام:
ایمیل:
* نظر: