کد خبر: ۵۵۰۲۱
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
آقای محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران به همراه آقای احمد مسجد جامعی عضو شواری شهر و آقای محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب حضور یافتند و در جلسه ای با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و همچنین مسئولان شرکت یادمان سازه در مورد آخرین وضعیت نمایشگاه و همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب به گفت و گو پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه شهر آفتاب صبح امروز آقای محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران به همراه آقای احمد مسجد جامعی عضو  شواری شهر و آقای محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب حضور یافتند و در جلسه ای  با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و همچنین مسئولان شرکت یادمان سازه  در مورد آخرین وضعیت نمایشگاه و همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب به گفت و گو پرداختند.

محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در آغاز این دیدار به تشریح موارد تکمیل فاز یک نمایشگاه و احداث سالنهای جدید، فضای سبز، تاسیسات، پارکینگ و… نمایشگاه بین المللی پرداخت و توضیحاتی در مورد روند برگزاری نمایشگاه های مختلف در شهرآفتاب ارائه کرد.

در ادامه مسئولان شرکت یادمان سازه با اشاره به تاریخچه ساخت نمایشگاه شهرآفتاب، در مورد چگونگی انتخاب پیمانکاران، جذب سرمایه گذاری برای ساخت فاز یک، فضای سبز، تاسیسات، وضعیت مقدار زمین خریرداری شده و همچنین چگونگی تکمیل افق طرح نمایشگاه و ساخت سالنها و تاسیسات لازم توضیحاتی را ارائه کردند.

رئیس شورای شهرتهران آقای محسن هاشمی رفسنجانی  و هیئت همراه نیز در ادامه این جلسه مواردی را در مورد تکمیل فازهای بعدی نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و همچنین آماده سازی برای نمایشگاه کتاب را مطرح  و بر همکاری شهرداری و شورای شهر برای تکمیل فازهای بعدی نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تاکید کردند.

در پایان جلسه، حاضرین از محوطه، سالنها و تاسیسات نمایشگاه بازدید کردند که در این بازدید مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص تکمیل شهرآفتاب و همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب با رئیس شورای شهر تهران در میان گذاشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: