کد خبر: ۵۵۰۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
غرفه گروه خودروسازی سایپا درهشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان مورد استقبال بالای بازدیدکنندگان قرارگرفت.
استقبال شهروندان کرمانی ازغرفه سایپا

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپا نیوز؛ در هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و تجهیزات وابسته کرمان گروه خودروسازی سایپا با ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود با استقبال چشمگیر بازدید کنندگان روبرو شده است.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه که با حضور مسئولان استانی و مردم و با بازدید از غرفه گروه سایپا آغاز شد، شهروندان کرمانی ضمن حضور در این غرفه و بازدید ازتمامی محصولات، به صورت خاص از خودروهای جدید کوییک، سیتروئن c3 و خانواده چانگان CS35) آپشن، CS75، CS55 ،CS95  ) بازدید و این خودروها را  از نظر کمیت وکیفیت مورد بررسی قرار داده اند.
گروه خودروسازی سایپا در این رویداد خودرویی آخرین دستاوردهای خود در زمینه توسعه محصول کیفی را به نمایش گذاشته است که استقبال بالای شهروندان کرمانی از غرفه سایپا مهر تاییدی بر این موضوع است. 
گفتنی است گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه از 5 الی 8 دی ماه 1396 و از ساعت 16 الی 21 در سالن شهدای مس مجموعه نمایشگاه های بین المللی کرمان آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است.
برچسب ها: سایپا ، قطعات ، نمایشگاه ، تجارت
نام:
ایمیل:
* نظر: