کد خبر: ۵۵۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين در شهر رشت مورد استقبال علي فکر آزاد سرپرست و کارکنان منطقه دو استان‌هاي اين بانک قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک با مسئولين و کارکنان اين سرپرستي ديداري صميمانه برگزار کرد و سپس همکاران اين سرپرستي مسايل و مشکلات منطقه را مطرح نمودند که در ادامه راهکارهايي براي حل مسائل مورد بحث قرار گرفت.
مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تاکيد بر لزوم تحقق اهداف چشم انداز 1400 اين بانک گفت: براي تحقق اين هدف، برنامه‌هاي کوتاه‌مدت، ميان مدت و بلندمدت بانک مور بازنگري قرار گرفته، به طوري که شرايط براي تبديل بانک اقتصادنوين به يکي از سه بانک سود آور کشور فراهم شود.
وي گفت: براي تحقق اين هدف لازم است زمينه‌هاي افزايش درآمدهاي کارمزي بانک بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد.
وي ضمن اشاره به نقش سرمايه انساني در تحقق اين هدف اظهار داشت: يکي از عوامل سرنوشت ساز سازمان سرمايه انساني کاردان و با دانش است که خوشبختانه بانک اقتصادنوين در اين بخش از وضعيت بسيار مطلوبي برخوردار است و سرمايه انساني بانک مزيت انحصاري آن به شمار مي‌رود که نقطه تمايز بانک با ساير رقباست.
مديرعامل بانک اقتصادنوين و گروه همراه در حاشيه حضور در استان گيلان علاوه بر بازديد از سرپرستي منطقه دو استان‌هاي اين بانک در شهر رشت از شعب صيقلان، مطهري، پورسينا و گلسار رشت و لاهيجان بازديد و با همکاران اين شعب ديدار و گفت‌وگو کرد.
محمد آخرتي مدير امور شعب بانک اقتصادنوين نيز طي سخناني ضمن تشريح وضعيت شعب تحت پوشش اين سرپرستي گفت: خدمات بانک در شعب منطقه دو استان‌ها توسط همکاران مجرب و با دانش به مشتريان ارايه مي‌شود که اين امر زمينه رضايتمندي مشتريان را در اين منطقه افزايش داده است.
در ابتداي اين مراسم علي فکرآزاد سرپرست منطقه دو استان‌ها گزارش کاملي از تلاش ها و فعاليت‌هاي شعب تحت پوشش اين سرپرستي در استان‌هاي گيلان، زنجان و قزوين ارايه کرد.
در اين بازديد ساسان معدل مديرعامل شرکت پرداخت نوين نيز آخرين وضعيت اين شرکت را تشريح کرد.
وي گفت: محصولات و خدمات جديدي توسط شرکت طراحي و معرفي شده است که اين محصولات سرعت ارايه خدمات به صنوفي مانند رستوران ها، پارکينگ ها، مجتمع هاي مسکوني و .... را افزايش مي دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر: