کد خبر: ۵۵۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
طي احکام جداگانه‌‌اي از سوي مديرعامل بانک اقتصادنوين، معاونين مالي و پشتيباني، برنامه‌ريزي و توسعه سازماني، فناوري اطلاعات و مديران مهندسي نرم‌افراز و طرح و برنامه اين بانک منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس حکم عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، حسين خمامي به عنوان معاون برنامه‌ريزي و توسعه سازماني نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران منصوب شد.
وي فارغ‌التحصيل کارشناسي رشته اقتصاد از دانشگاه تهران و از مديران با سابقه نظام بانکي و بازنشسته بانک ملت است که از جمله سوابق وي مي‌توان به مدير سازمان و روش‌ها بانک پارسيان، مدير طرح و برنامه بانک آينده و مدير سازمان و توسعه سيستم‌ها بانک اقتصادنوين اشاره کرد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در حکمي ديگر، محمد صادقي را نيز به عنوان معاون فناوري اطلاعات اين بانک منصوب کرد.
وي نيز دانش آموخته رشته مهندسي نرم‌افزار در مقطع کارشناسي است و پيش از اين سوابق مديريت و اجرايي مختلفي داشته است که مديرعاملي و عضويت در هيات مديره شرکت سامانه‌هاي کلان کاربردي همگام، عضويت در هيات مديره شرکت سامانه‌هاي مقياس بزرگ توسن، معاونت محصول شرکت اسوه ايران و مديريت پروژه شرکت تامين خدمات کاربردي کاسپين از آن جمله است.
همچنين مديرعامل بانک اقتصادنوين در حکمي دکتر آريو صدر اصفهاني را به عنوان معاون مالي و پشتيباني اين بانک منصوب کرد. وي پيش از اين به عنوان سرپرست عهده‌دار اين مسئوليت بود.
در حکم ديگر مديرعامل بانک اقتصادنوين، دکتر مرتضي معيري به سمت مدير طرح و برنامه اين بانک منصوب شد.
معيري که داراي مدرک دکتراي حسابداري است، از مديران جوان بانک اقتصادنوين است که قبل از احراز سمت جديد، رييس اداره برنامه ريزي و مطالعات استراتژيک بانک اقتصادنوين بوده است.
همچنين عليرضا بلگوري در حکمي ديگر حميد نقدي را به سمت مدير مهندسي نرم‌افزار بانک اقتصادنوين منصوب کرد.
نقدي که فارغ‌التحصيل رشته MBA است، از نيروهاي جوان بانک اقتصادنوين محسوب مي‌شود که مدارج مختلف کارشناسي و مديريتي را در اين بانک طي کرده و پيش از اين رييس اداره پشتيباني سامانه‌هاي نرم‌افزاري اين بانک بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: