کد خبر: ۵۵۳۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد:
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی سایپا این آمادگی را دارد که در حوزه های تجاری و عمومی به صورت کامل همکاری های لازم در نوسازی حمل و نقل عمومی کشور داشته باشد
  
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپا نیوز؛ محسن جهرودی در حاشیه همایش شهر ایده آل و در سمینار نوسازی ناوگان شهری که با حضور مدیرکل پشتیبانی وزارت کشور، معاون امور شهرداری سازمان شهردار ی ها و دهیاری های کل کشور و جمعی از مدیران صنعتی در جزیره کیش برگزار شد، با اعلام آمادگی کامل گروه سایپا در ارائه خدمات جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری و عمومی کشور گفت: گروه خودروسازی سایپا بدون هیچ توقع مالی، آماده هرگونه همکاری در این زمینه است.

وی افزود: براساس مسئولیت های اجتماعی که برعهده داریم، حاضر هستیم در این حوزه ورود کرده و به صورت کامل و با تمام توان عملیاتی، فنی و تکنولوژی حضور یابیم.

جهرودی تصریح کرد: در این مسیر نیاز به هماهنگی با بانک ها، سازمان ها و مراکز مرتبط وجود دارد که قطعا" با انجام این هماهنگی ها می توانیم به تولید و ارائه محصولات جهت تجهیز ناوگان عمومی بپردازیم.

وی خاطرنشان کرد: محصولات گروه سایپا شرایط مناسب اقتصادی از جمله میزان مصرف سوخت در خودروهای عمومی تجهیز شده برای ناوگان شهری یعنی 6 لیتر در 100 کیلومتر را دارا هستند و همچنین با توجه به سطح استاندارد یورو 6 قابلیت مناسبی جهت بهره گیری در ناوگان عمومی را دارند.

مدیرعامل گروه سایپا تاکید کرد: البته گروه سایپا این اقدامات را از سال های گذشته انجام داده است و در ماه اخیر نیز ضمن برگزاری جلسه ای با معاون حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری تهران جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اعلام آمادگی کرده است و امیدواریم که بتوانیم در جهت کاهش آلودگی ها گامی موثر برداریم.

وی گفت: سایپا آمادگی دارد برای تجهیز ناوگان تجاری جزیره کیش نیز وارد همکاری شود و با ارائه خودروهای جدید بتوانیم در این جزیره کمکی ارائه دهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: