کد خبر: ۵۵۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
گروه خودروسازی سایپا توانست از ابتدای سال جاری تاکنون 500 هزار دستگاه خودرو تولید کند.
  
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپا نیوز؛ گروه خودروسازی سایپا در حالی موفق به شکستن رکورد تولید در ده ماه شده است که توانسته با پشت سر گذاشتن مشکلات و موانع فرارو، جریان تولید محصول را در این مجموعه به ثبات برساند.

براساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا در مدت مشابه سال گذشته تعداد 423 هزار و 398 دستگاه خودرو تولید کرده بود.

سایپا توانست در آذرماه سال جاری تعداد 63 هزار و 885 دستگاه خودرو تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تعداد 57 هزار دستگاه، بیانگر رشد 12 درصدی است؛ ضمن این که تعداد تولید خودرو در آبان ماه سال جاری در گروه سایپا 61 هزار و 850 دستگاه بوده است.

از ابتدای دی ماه تا روز چهارشنبه نیز گروه سایپا 28 هزار و 173 دستگاه خودرو تولید کرده است و باتوجه مدت زمان باقی مانده تا پایان سال، این مجموعه با ادامه روند فعلی خواهد توانست رکورد جدیدی در امر تولید خودرو از خود بر جای بگذارد.

در روزهای اخیر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که در بدو ورود به این مجموعه وعده حمایت از قطعه سازان را با هدف رشد تولید در دستور کار خود قرار داده بود، با اختصاص مبلغ 6 هزار میلیارد ریال به این شرکت ها، توانست جریان تولید را در مجموعه شتاب بخشیده و نقدینگی موجود در سازمان را درمسیر صحیح خود هدایت کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین