کد خبر: ۵۵۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
مراسم قرعه کشی جشنواره به شانس برنده شدن "بله" بگو... !، پیام رسان "بله" ،روز شنبه 96/10/16 در سالن اجتماعات شرکت داده ورزی سداد برگزار شد.

مراسم قرعه کشی جشنواره به شانس برنده شدن "بله" بگو... !، پیام رسان "بله" ، وفق زمان مقرر و معین قبلی ، روز شنبه 96/10/16 در سالن اجتماعات شرکت داده ورزی سداد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت داده ورزی سداد، در این مراسم که با حضور مهندس احمد رضا نصر اصفهانی رئیس اداره کل امنیت و توسعه سیستم ها و مهندس محمد علی محمود زاده رئیس اداره کل آمار و اطلاعات بانکی، خانم رضایی، معاون اداره کل امنیت و توسعه سیستم ها و خانم یعقوب زاده معاون اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران برگزار شد؛ دکتر فرامرز خالقی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت داده ورزی سداد در ابتدا ضمن خوشامدگویی به یکایک مدعوین و گرامیداشت یک سالگی "بله" گفت: هدف اصلی از طراحی و راه اندازی پیام رسان "بله"، در وهله ی اول ایجاد یک اپلیکیشن ایرانی و نمایش توانمندی متخصصان جوان و آینده ساز ایرانی بود که امید است در راستای ایجاد رضایت عوام و خواص (اهالی فن) توانسته باشد نمره قبولی کسب نموده و رضایت کاربر را برآورده کرده باشد و در وهله ی دوم ایجاد یک محیط تعاملی دو سویه و ترکیبی از گفتگو همراه با امکانات بانکی مورد نیاز مخاطبین بود تا کاربران حوزه مبادلات پولی را از تعدد استفاده از اپلیکیشن های دیگر بی نیاز سازد.
مدیرعامل سداد در ادامه افزود؛ بستر گفتگوی توأم با امنیت "بله" برای تراکنش های مالی توانسته است؛ بانک ملی ایران را به اصلی ترین حامی این پیام رسان تبدیل کند؛ همکاران جوان و کارشناسان متخصص در شرکت سداد بسیار شاد و مسرورند که بدون تبلیغات گسترده و وسیع و با ارتقاء کیفیت سرویس دهی در کنار نوآوری های خلاقانه اپلیکیشن "بله" از جمله طراحی و تعبیه گزینه "درخواست پول" با ایجاد اعتماد در میان کاربران، بالغ بر 550 هزار نفر را تا کنون، جذب این پیام رسان نمایند که علاوه بر 12 بانک حاضر ، سایر بانک ها نیز در حال پیوستن به خدمات مالی پیام رسان "بله" هستند.
وی خاطر نشان کرد؛ تا شش هفت ماه گذشته تنها گزینه پیش رو و عناوین تبلیغاتی شرکت های فعال کنونی در این حوزه، فقط در پرداخت قبوض و خرید شارژ خلاصه شده بود که با این حرکت نوآورانه شرکت داده ورزی سداد، حمایت بانک ملی ایران و مجوز صادره از سوی شورای عالی فضای مجازی و در نهایت پذیرش و صدور دستورالعمل ذیربط از سوی بانک مرکزی، عملیات کارت به کارت در بستر اپلیکیشن های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تحول اساسی بوجود آورد.
ایشان یادآوری کرد؛ یکی از ویژگی های اصلی "بله" درخواست پول است که از آن می توان به عنوان ویژگی ممتاز در حوزه پرداخت الکترونیکی نام برد و همچنین گزینه واریز عوارض خروج از کشور در این اپلیکیشن که منحصراً در اختیار بانک ملی ایران می باشد.
خالقی در سخنان خود ادامه داد؛ خوشبختانه با مرور نتایج نظرسنجی های سایت های متفاوت در طول هفته گذشته، که اپلیکیشن "بله" بعنوان برترین پیام رسان ایرانی انتخاب شده است؛ بار مسؤولیت خطیر همراه با تلاش بیشتر در افزودن اقدامات خلاقانه و نوآوری های نوین را بر دوش همکاران توانمند این شرکت، نهاده است.
نایب رئیس هیأت مدیره سداد، از حمایت های بیدریغ دکتر محمد رضا حسین زاده، مدیرعامل محترم و تلاش های مهندس مسعود خاتونی عضو محترم هیأت مدیره و معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک ملی ایران، در توسعه و گسترش این اپلیکیشن تقدیر و تشکر کرد و در ادامه ضمن ابراز خوشنودی از نوآوری و تلاش خلاقانه همکاران جوان و متخصص تیم پروژه "بله"، موفقیت آنها را متعلق به مجموعه کارکنان داده ورزی سداد دانست که همگان در اجرای این فرایند خطیر عملیاتی در طول سال گذشته، نقش بسزایی ایفا نموده اند.
در ادامه مهندس مرادی مسؤول گروه طراحی نرم افزار قرعه کشی، توضیحاتی را در مورد نحوه و چگونگی قرعه کشی توسط نرم افزار مربوطه ، ارائه داد و قرعه کشی در حضور میهمانان توسط گوی و گردونه انجام شد.
شایان ذکر است جوایز این مرحله از قرعه کشی 2 دستگاه iphone 8 و 4 عدد ساعت هوشمند  Samsung Gear S2 بود که با عنایت به نتایج حاصله در قرعه کشی روز جاری و تماس بلافاصله تلفنی با برندگان، هماهنگی مورد نظر به منظور تحویل، انجام پذیرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: