کد خبر: ۵۵۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
فاش شدن رابطه مالی داماد ترامپ با اسرائیل
تجارت آنلاین: خطر انفجار تانکر نفتی ایران، استعفای کارمندان بی بی سی به دلیل تبعیض وحقوق پایین، فاش شدن رابطه مالی داماد ترامپ با اسرائیل و ترزا می برای کنترل بیشتر دولت کابینه را ترمیم می کند از جمله مهمترین تیترهای صفحه نخست روزنامه های روز دوشنبه دنیا هستند.
ترزا می برای کنترل بیشتر دولت کابینه را ترمیم می کند – گاردین
نخست وزیر انگلیس" ترزا می " به زودی با ترمیم وزرای کابینه خود رویکردی تازه را دنبال می کند. انتظار می رود نخست وزیر یک چهارم از وزرای کابینه خود را تغییر دهد. شکست انتخاباتی تابستان سال گذشته حزب محافظه کار و بحث های زیاد بین وزرا درباره برگزیت از دلایل این ترمیم است.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان

فاش شدن رابطه مالی داماد ترامپ با اسرائیل – نیویورک تایمز
روابط مالی جارد کوشنر مشاور ارشد و داماد رئیس جمهور آمریکا با اسرائیل به دلیل سمت کوشنر در حل صلح خاورمیانه عمیقتر شده است. اگرچه پیش از پیروزی ترامپ در انتخابات خانواده کوشنر در شهرک سازیهای اسرائیل سرمایه گذاری کرده بود اما پس از رسیدن کوشنر به سمت تازه اش در کاخ سفید یک شرکت اسرائیلی  30 میلیون دلار در شرکت خانوادگی کوشنر سرمایه گذاری کرد.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان

خطر انفجار تانکر نفتی ایران – ساوت چاینا مورنینگ پست
تانکر نفتی ایران که با برخورد به کشتی باربری چینی آتش گرفت با خطر انفجار و غرق شدن روبروست. به گزارش خبرگزاری چین مقامات سه کشور درتلاش برای یافتن 32 خدمه ناپدید شده تانکر هستند.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان

استعفای کارمندان  بی بی سی به دلیل تبعیض وحقوق پایین – تایمز
یکی از خبرنگاران زن ارشد شبکه بی بی سی و سردبیر بخش چینی این شبکه  به دلیل برخورد تبعیض آمیز بی بی سی استعفا داد. نزدیک به 200 کارمند زن خبرگزاری بی بی سی تهدید کردند به دلیل حقوق پایین و تبعیض در پرداخت ها از به طور قانونی علیه بی بی سی اقدام کنند.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار