کد خبر: ۵۵۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
جلسه مجمع عمومی عادی و سالانه بانک رفاه کارگران با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و صورت های مالی این بانک به تایید و تصویب مجمع رسید.

 در جلسه مجمع این بانک که با حضور رئیس و اعضای مجمع بانک در محل سالن کنفرانس سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک، صورت های مالی بانک منتهی به٩٥/١٢/٣٠ به تایید و تصویب مجمع رسید.
دکتر ربیعی پس از تصویب صورت های مالی بانک رفاه کارگران طی سخنانی گفت: بانک رفاه طی یک سال گذشته عملکرد و دستاوردهای مطلوبی داشته است. به ویژه اقدامات این بانک در مبارزه با فساد و شفافیت مالی مثال زدنی است و این شاخص های بسیار خوبی برای فعالیت های بانکی است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک رفاه به لحاظ دستاورد مطلوب و ثبات در مدیریت بانک، اظهار کرد: هیأت مدیره و مدیریت عالی این بانک هم اکنون بسیار هماهنگ هستند. عملکرد یک سال گذشته هم ناشی از همین ثبات و یکدستی بوده است.
دکتر ربیعی افزود: سهامداران بانک رفاه در سال آینده استراتژی های خاصی برای حمایت و تقویت از آن دارند، یکی از مهم ترین استراتژی ها، تقویت و افزایش سرمایه بانک است که امیدواریم به زودی محقق شود.
در ادامه جلسه مجمع، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و رئیس مجمع بانک نیز طی سخنانی با قدردانی از حضور وزیر در جلسه مجمع بانک رفاه و همچنین قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این بانک به لحاظ عملکرد مطلوب در سال ٩٥ گفت: حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع بانک رفاه کارگران، نشان می دهد این بانک از اهمیت و جایگاه ویژه ای نزد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی برخوردار است.
دکتر نوربخش با اشاره به اینکه سرمایه بانک رفاه متعلق به سرمایه های خرد بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی است گفت: بانک رفاه کارگران از تمامی توان خود برای ارائه خدمات مطلوب و ویژه به این قشر  استفاده کند.
دکتر سهمانی مدیرعامل بانک رفاه نیز در گزارش هیأت مدیره به مجمع، با قدردانی از حضور دکتر ربیعی در جلسه مجمع و قدردانی از تلاش تمامی کارکنان بانک رفاه، گفت: خوشبختانه بانک رفاه در سال ٩٥ علی رغم تمامی محدودیت ها توانست سودآوری قابل قبولی را داشته باشد.
مدیرعامل بانک رفاه با اشاره به اینکه سود حاصله در این بانک، سودی واقعی و حاصل عملکرد بانک در حوزه های مختلف است، گفت: یکی از مهمترین اهداف بانک در سال ٩٥ عبور از زیان دهی و دستیابی به سودآوری بود که به با هم افزایی تمامی ارکان محقق شد.
دکتر سهمانی در ادامه مهمترین استراتژی های بانک رفاه در سال ٩٧ را برشمرد و خاطرنشان کرد: پیگیری و تقویت رویکرد مشتری محوری، افزایش بیش از پیش کیفیت خدمات، تبدیل شدن به یک بنگاه اقتصادی سودآور و عبور از بانکداری سنتی و عمل کردن به مثابه یک بانک مدرن و خدمات محور از جمله مهمترین استراتژی های بانک در سال آتی است.
نام:
ایمیل:
* نظر: