کد خبر: ۵۵۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
استاندار زنجان از فرصت موجود در راستای عاملیت صندوق توسعه ملی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و حمایت از طرح‌های توسعه ای و تولیدی تأکید نمود.

اسدالله درویش امیری استاندار زنجان در نشست مشترک با حسن شجاعی مدیر شعب پست بانک استان بر بهره‌مندی لازم این بانک از فرصت موجود در راستای عاملیت صندوق توسعه ملی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و حمایت از طرح‌های توسعه ای و تولیدی تأکید نمود.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در این نشست ضمن بیان مطلب فوق افزود: حضور این بانک در مناطق کم‌برخوردار و روستائی نقطه قوت و فرصت مناسبی برای پویائی چرخه اقتصاد، رونق تولید داخلی و بومی و مهاجرت‌زدائی در این مناطق است.
همچنین شجاعی در این نشست با اشاره به خدمات پست بانک در سطح کشور بویژه در روستاها و مناطق محروم گفت: تاکنون استان زنجان از محل منابع صندوق توسعه ملی برای مناطق محروم و سرمایه در گردش مناطق برخوردار، 42 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط پرداخت نموده که این امر موجب اشتغال‌زائی برای 92 نفر شده است.
وی ضمن اشاره به فعالیت 191 باجه خدمات بانکی روستائی درسطح این استان در راستای اجرای سیاست‌های خرده بانکداری افزود: با توجه به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و کاربردی برای کارگزاران باجه های مذکور، آنان می‌توانند در زمینه شناخت مشاغل و ظرفیت ایجاد شغل در روستاها کمک شایانی جهت توسعه یافتگی حوزه روستائی داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: