کد خبر: ۵۵۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
بازوند استاندار کرمانشاه در جمع مدیران ارشد ادارات، سازمان ها و ارگانهای استان گفت: لازم است خدمات ارزنده و خیرخواهانه بانک قرض الحسنه مهر ايران رسانه اي شود تا مردم بيشتر با اين بانک آشنا شوند.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ايران، بازوند استاندار کرمانشاه در جلسه اي که به منظور بررسي روند مصوبات دولت و اقدامات دستگاه هاي اجرايي استان درخصوص مردم آسيب ديده از زلزله ۲۱ آبان ماه در سالن تدبير استانداري كرمانشاه برگزار شد، با تقدير از خدمات بانك قرض الحسنه مهر ايران گفت: اينكه يك بانك به صورت خودجوش فراتر از وظايف خود اقدام به خدمات رساني به مردم مي نمايد قابل تقدير است و مي بايست رسانه ها از جمله صداوسيما اخبار اين چنين اقداماتي را بيشتر پوشش دهند تا مردم از زحمات اين بانك خبردار شوند.
وی در ادامه با اشاره به پرداخت صد میلیارد ريال تسهيلات قرض الحسنه به مردم زلزله زده توسط اين بانک گفت: بانک قرض الحسنه مهر ايران تعهد ساخت سه باب مدرسه روستايي و سه باب خانه بهداشت روستايي را به مبلغ ۹ ميليارد ريال پذيرفته و به عنوان يک بانك پيشرو در خدمت رساني به اين مردم گام هاي مهمي را برداشته است.
وی تصریح کرد: چنین اقداماتي باعث مي شود که بانک ها علي الخصوص بانك قرض الحسنه مهر ايران جايگاه ويژه اي در ميان مردم به عنوان يك بانك مردمي پيدا كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: