کد خبر: ۵۶۱۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل های پیشین و جدید شرکت لیزینگ رایان سایپا گفت: با تمام توان برای اعتلای نام سایپا و برای اینکه سایپا را همانند گذشته در اوج ببینیم تلاش خواهیم کرد.
برای اعتلای نام سایپا با تمام توان تلاش خواهیم کرد
  
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپا نیوز؛ مهندس محسن جهرودی با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: همه ما در گروه سایپا یک مسئولیت بزرگ را پذیرفته ایم که در قبال این مسئولیت بزرگ باید از هیچ سعی و تلاشی دریغ نکنیم .
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: امروز با همکاری قطعه سازان و تلاش بی دریغ همکاران توانستیم تولید را به مرز 3 هزار و 300 دستگاه در روز برسانیم و این نشان دهنده آن است که بخش تولید در سایپا می تواند به راحتی به اعداد بزرگ دست یابد.
وی تصریح کرد: امروز یکی از اولویت سایپا اصلاح فرایندهای فروش است و با توجه به سطح و تنوعی که در فروش وجود دارد، می طلبد در این بخش تلاش بیشتری صورت گیرد.
جهرودی گفت: با توجه به سطح فشرده ای که در رقابت وجود دارد رسالت شرکت لیزینگ رایان سایپا به مراتب آشکارتر می شود .

در ادامه مراسم مجید باقری مدیرعامل جدید لیزینگ رایان سایپا با قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل گروه سایپا گفت : امیدوارم که بتوانیم در راستای تحقق اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا قدم های موثری برداریم و در این راستا به خوبی رسالتمان را انجام دهیم.
مدیرعامل جدید رایان سایپا افزود: با تدابیری که تاکنون وجود داشته شرکت رایان سایپا به عنوان یک شرکت خوشنام مطرح شده است و تلاش خواهیم کرد که در راستای رهنمودهای مدیرعامل گروه مبنی بر استقرار خرد مالی در مجموعه سایپا، برگ های زرینی بر افتخارات سایپا بیافزاییم.
در پایان مراسم از زحمات رضوان فر در زمان تصدی مدیرعاملی شرکت رایان سایپا قدردانی شد و مجید باقری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت فعالیت خود را رسما" آغاز کرد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: