کد خبر: ۵۶۱۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با حضور خانواده‌های آنان از جمله پست‌بانک‌ایران، بیست‌و‌هشتم دی‌ماه‌ سال جاری در سالن محمد پارسا مؤسسه فرهنگی و ورزشی پیام برگزار شد.
برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست‌بانک‌ایران: در این مراسم که با حضور بیش از 1600 نفر از فرزندان پسر و دختری که به سن تکلیف رسید‌ه‌اند برگزار شد محمدرضا فرنقی‌زاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رسیدن به سن تکلیف افتخاری است که خدا به فرزندانمان اعطا کرده است. بنابراین باید این نعمت را جشن بگیریم و شکرگزار خداوند باشیم.
همچنین در ادامه گروه سرود شمیم یاس نبی به اجرای هنرنمائی پرداختند و سپس برنامه‌های ویژه آموزشی و مذهبی مخصوصی توسط گروه‌های مختلفی از علمای دین و هنرمندان برگزار شد که مورد استفبال خانواده ها و فرزندان دختر و پسر حاضر در مراسم واقع شد.
گفتنی است: برنامه‌های قرآنی حنانه خلفی حافظ قرآن مجید ازجمله بخش‌های ویژه این مراسم بود که مورد اقبال خانواده‌ها قرار گرفت. بطوریکه این دختر می‌توانست هربخشی از قرآن را با بیان شماره صفحه از حفظ قرائت کند. البته تبحر این قاری دانش آموز کلاس پنجمی به اندازه‌ای بود که وی توانائی قرائت قرآن از انتها به ابتدا را در پیش روی حاضران به نمایش گذاشت و مورد تشویق قرار گرفت.
شایان ذکر است: فرزندان کارکنان پست‌بانک‌ایران در بدو ورود به این مراسم هدایای خود به همراه لوح تقدیری که توسط دکتر فرحی مدیرعامل این بانک تهیه شده را دریافت کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: