کد خبر: ۵۶۱۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
بانک قرض الحسنه مهرایران در ۱۰ ماه ابتدای سال جاری بالغ بر ۵۸۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به اعتبار ۶۴ هزار ميليون ريال پرداخت کرده است.

بانک قرض الحسنه مهرایران در ۱۰ ماه ابتدای سال جاری بالغ بر ۵۸۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به اعتبار ۶۴ هزار ميليون ريال در حوزه هاي بهبود معيشت، اشتغالزايي و کارآفريني، بهداشت و درمان، ازدواج جوانان و همچنين حمايت از مددجويان پرداخت کرده است.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، همچنین ۹۰ درصد منابع جذب شده به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در حوزه هاي مختلف اختصاص يافته و ده درصد مابقي نيز ذخيره قانوني نزد بانک مرکزي مي باشد.
در سال ۹۶ نسبت به پایان سال گذشته بیش از ۶۰ درصد منابع قرض الحسنه جذب شده است، که نشان دهنده ارتقاء جایگاه خدمات قرض الحسنه بانک در اذهان عمومی و شناخت بيشتر مردم از خدمات و طرح هاي تسهيلاتي آن است.
بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای اجرای سیاست هاي کلي جمعيت تمرکز خود را به امر تسهيل در ازدواج جوانان قرار داده است. طي ده سال فعاليت بانک قرض الحسنه مهر ايران بالغ بر ۲۵۹ هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده است و در ۱۰ ماه ابتداي سال ۹۶ نيز بيش از ۲۹ هزار و پانصد نفر از جوانان با مراجعه به شعب از تسهيلات قرض الحسنه ازدواج استفاده نموده اند.
این بانک، بالغ بر ۵ میلیون نفر مشتری و سپرده گذار دارد که بيش از سه ميليون نفر از آنان تسهيلات قرض الحسنه دريافت نموده اند.
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای برنامه های عملیاتي تحقق مسئوليت اجتماعي خود، پروژه توانمندسازي دانش آموزان مناطق محروم از طريق تهيه و توزيع بيش از ۳۰۰ هزار قلم کالاي تحصيلي، آموزشي و بهداشتي با هدف کمک به برنامه هاي ريشه كني فقر به ارزش ۱۵ ميليارد ريال را اجرا كرده است.
تلاش برای همکاری و مشارکت با سازمان های مربوطه در راستای پرداخت تسهيلات قرض الحسنه خريد موتورسيکلت هاي هيبريدي در کلان شهر ها، تامين نقدينگي باهدف احداث گلخانه در استان ها و مناطق گرد و غبار خيز و اعطاي وامهاي قرض الحسنه براي خريد انشعابات آب و فاضلاب از جمله گام هاي موثر اين بانك براي بهبود محيط زيست است.

نام:
ایمیل:
* نظر: