کد خبر: ۵۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
مدیرعامل بانک ملی با بیان اینکه محصولات و خدمات نوین و جدید، زمینه توسعه بانک را فراهم می کند افزود: دنیای نوین امروز دنیای تحولات و تکامل است.
دنیای امروز دنیای تحولات وتکامل است

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران با بیان اینکه محصولات و خدمات نوین و جدید، زمینه توسعه بانک را فراهم می کند افزود: دنیای نوین امروز دنیای تحولات و تکامل است.
‌دکتر محمدرضا حسین زاده درپایان گردهمایی بررسی عملکرد بانک در بابلسر به محصولات جدید و نوین بانک اشاره کرد و اظهارداشت: از یک سال گذشته تحولاتی را در بانک برنامه ریزی کرده ایم که بخشی ازمحصولات آن تاکنون رونمایی شده است و تا پایان سال محصولات نوین دیگری به جامعه عرضه خواهد شد.
 حسین زاده با اشاره به اینکه بانک ملی ایران باید در نظام بانکداری در منطقه و دنیا سرآمد باشد، گفت:‌ تا پایان سال جدید خدمات جذاب و تازه ای ارائه خواهد شد که از آن جمله سامانه جامع تسهیلات‏‌ بانک ، تحت وب شدن شعب ،  مدل های جدید کسب و کار و بسته های اعتباری است.
وی افزود : کارکنان بانک با مسئولیت پذیری در شعب خود برای هریک از مشتریان محصولات جدید را معرفی کنند و در این زمینه اهتمام و توجه ویژه و جدی داشته باشند تا دستاوردهای بانک بویژه سامانه های بله و بام در مسیر تامین نیازهای مردم و افزایش سودآوری بانک به نحو احسن مورد بهره برداری قرار بگیرند.
مدیرعامل بانک ملی ایران کارمزد محوری را نشان دهنده حرکت از بانکداری سنتی به سمت بانکداری الکترونیک برشمردو گفت:‌ بانکداری کارمزد محور نتیجه بروز تحولات در عرصه کسب و کار بانکی و نیازهای مشتریان به خدمات نوین بانکداری الکترونیکی است و نقش موثری در تجهیز منابع ایفا می کند.
وی تصریح کرد: دریافت کارمزد از محل ارائه خدمات نظیر انتقال الکترونیکی پول،‌حواله های ارزی، صدور ضمانت نامه ها و خدمات سرمایه گذاری باعث افزایش و تنوع درآمد بانک خواهد شد.
وی با تاکید بر ضرورت ارتقای سطح کیفیت و گستره خدمات ارائه شده، صرفه جویی در زمان و هزینه ها را  از مزایای کارمزد محوری دانست و خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا درآمدهای بانک از محل اخذ کارمزد به سطح مطلوب برسد.
وی در ادامه به طرح بانک آفیسر اشاره کرد و بیان داشت:‌ بانک آفیسر یک خدمت و طرح جدید در بانک است که خدمات بانکداری را به روش نوین ارائه می دهد وقطعا تحولی در رابطه بانک و مشتری ایجاد خواهدکرد.
او ادامه داد:‌این طرح باید به درستی و با همراهی تمامی کارکنان پیاده سازی شود تا اعتبار بانک بیش از پیش افزایش یابد.
مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که طرح ویژه مسکن سرشار از جذابیت است گفت: این طرح با توجه به منابع ارزان قیمت از مهمترین خدمات جدید بانک محسوب می شود.
دکتر حسین زاده در ادامه این همایش خواستار تلاش موثر همکاران در وصول مطالبات‏‌،صدور ضمانت نامه های ریالی و ارزی،‌ افزایش درآمدهای غیر مشاع ، استفاده از ابزار خرید دین و دقت در محاسبات پایان سال شد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: