کد خبر: ۵۸۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
از مرگ استیون هاوکینگ تا دسته گل تازه ترامپ!
تجارت آنلاین: ترامپ تیلرسون را از وزارت خارجه کنار گذاشت، استیون هاوکینگ در76 سالگی درگذشت، رشد اقتصاد چین سریعتر از سطح انتظار و مرگ یک ثروتمند روس تبعیدی در لندن از مهمترین تیترهای صفحه اول روزنامه های مهم دنیا هستند.
*ترامپ تیلرسون را از وزارت خارجه کنار گذاشت – فایننشال تایمز
دونالد ترامپ در چالش اخیر خود با رکس تیلرسون ، وی را از وزارت خارجه اخراج کرد. رئیس جمهور آمریکا مایک پمپئو رئیس سازمان سیا را جایگزین تیلرسون کرد. بسیاری معتقدند پمپئو سیاست اول آمریکای ترامپ را بیشتر اجرا خواهد کرد.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان

*استیون هاوکینگ در76 سالگی درگذشت – نیویورک تایمز

استیون هاوکینگ، فیزیکدان برجسته بریتانیایی که افکارش همواره کیهان را می کاوید  در سن ۷۶ سالگی درگذشت. استیون هاوکینگ، فیزیکدان نظری و فارق التحصیل کمبریج با کشف خود از جهان و غلبه برمعلولیت بیماری ALS نمونه ای از انسانی مصمم بود. استیون هاوکینگ به‌ خاطر دستاوردهایش در زمینه فیزیک کوانتوم و به‌خصوص «سیاه‌ چاله‌ها» شهرت داشت.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان

*رشد اقتصاد چین سریعتر از سطح انتظار – وال استریت ژرونال

تولید بخش صنعتی چین یکی از مهمترین قسمت ها در رشد اقتصادی است که در دو ماه اول سال 2018 رشد بالایی داشته است اما اقتصاددانان هشدار دادند که تنش جنگ تجاری می تواند براین رشد تاثیر گذار باشد.اقتصاد چین در این دوماه بیش از سطح انتظار رشد داشته که به دلیل افزایش تقاضا برای کالاهای این کشور از خارج بوده است.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان

*مرگ یک ثروتمند روس تبعیدی در لندن – گاردین

واحد مبارزه با تروریسم انگلیس درحال بررسی مرگ نیکولا گلوشکوف 68 ساله و رئیس پیشین شرکت هواپیمایی ایروفلوت روسیه که در منزلش در لندن پیدا شد.گلوشکوف از دوستان برژوفسکی که با ولادیمیر پوتین اختلاف پیدا کرده بود پس از فرار به انگلیس از روسیه به جرم پولشویی دستگیر و پنج سال زندانی شد. وی با گرفتن پناهندگی سیاسی در لندن زندگی می کرد.
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار