کد خبر: ۵۸۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
مراسم بزرگداشت برگزیدگان عرصه پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و کارگاه آموزشی«آشنایی با مراکز رشد و نوآوری» و «آشنایی با شرکت های انشعابی دانشگاهی و دانش بنیان و رویداد شتاب» با حضور رئیس واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و معاونین و مدیران ستادی و استانی این دانشگاه و مدعوینی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم در محل سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی تجلیل شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از ، دکتر فرامرز اکرمی رئیس واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما گفت: هدف از برگزاری این مراسم که دو  کارگاه آموزشی برای روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران را نیز دارد تکریم و بزرگداشت دست اندرکان حوزه آموزش، پژهش، فناوری، فرهنگی و اجتماعی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان تهران است.

در طی این  مراسم ما فرصت خواهیم داشت که روسای مراکز آموزشی علمی کاربردی همچنین معاونین آموزشی و پژوهشی این مراکز و همچنین روسای موسسات آموزشی فرصت پیدا کنند که از طریق دو کارگاه آموزشی آشنایی با مراکز رشد و نوآوری وهمینطور کارگاه آشنایی با شرکتهای مشابه دانشجو یا دانش بنیان و رویداد شتاب  از آخرین اطلاعاتی که در این حوزه وجود دارد مطلع شوند و  فرصتی برای ما ایجاد شود که از عزیزان دست اندرکار این فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش علمی کاربردی تقدیر و قدردانی به عمل بیاوریم.

دانشگاه جامع علمی کاربردی به جهت مأموریتی که در حوزه نظام آموزشی عالی کشور داره وظیفه انتقال آخرین دانش ها و علوم مرتبط با حوزه‌های کاربردی دارد این حوزه کاربر درواقع مجموع فعالیت‌های اقتصادی در کشور را در بر می‌گیرد. 

مجموعه‌ای که شامل صنعت، فرهنگ و هنر ، خدمات ، کشاورزی و کلیه حوزه های مختلف فعالیت های اقتصادی است. از طریق فرصت‌هایی که دانشگاه جامع علمی کاربردی برای علاقه مندان فراهم می کند این عزیزان می توانند  از آخرین دانش ها و  اطلاعات علمی لازم برای پیشبرد فعالیت‌های که در حوزه صنعت در حوزه کشاورزی در حوزه هنر و فرهنگ و مدیریت خدمات انجام میدهند بهره مند شوند.

در حوزه استان تهران ۲۴۶ مرکز داریم که این مراکز در حقیقت چیزی در حدود ۷۰۰ حوزه مختلف فعالیت ای  را تحت پوشش آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی و فناوری خودشان قرار دارند و گستره بسیار عظیمی از فعالیت‌های بسیار ساده حرفه‌ای تا فعالیت‌های بسیار پیچیده در این تعریف شده و شما به سادگی حرفه های مختلفی را که شاید در گذشته نه چندان دور مورد اعتماد و توجه آموزش عالی نبود و در این عرصه می بینید و همچنین در آن فعالیت های بسیار پیچیده تکنولوژی علمی را نیز مشاهده می کنید. 

به لطف خدا درطی  ۲۵ سالی که  دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت عملی وارد عرصه ارتباط فعالیت‌های اقتصادی از جمله صنعت و علم شده، فرصت بسیار وسیع و گسترده  برای علاقه‌مندانی که می خواهند  در حوزه آکادمیک حرفه مختلف را یاد بگیرند با هنرمندانی که می خواهند حضور پیدا کنند در فعالیت های مختلف فراهم شد است.

نام:
ایمیل:
* نظر: