کد خبر: ۵۸۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
شعبه بندر شهید رجایی شرکت بیمه ایران معین به عنوان اولین شعبه شرکت بیمه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی افتتاح شد.
بیمه ایران معین اولین شعبه بیمه‌ایی در بندر شهیدرجایی را راه‌اندازی کرد

این مراسم با حضور آقایان ابراهیم حمیدی مدیرعامل، حسن اسلامی‌پناه رییس هیات مدیره، حسین پایندانی مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران، داریوش ریحانی رییس شعبه شهید رجایی، عاشور ذاکری رییس شعبه قشم، مطلبی معاون مالی شعبه قشم و آقایی  برگزار شد.
با پیگیریهایی یک ساله مدیران شرکت بیمه ایران معین و اعتمادسازی در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی شعبه شرکت بیمه ایران معین به عنوان اولین شعبه شرکت بیمه در این منطقه راه‌اندازی شد.
آقای پایندانی درباره ویژگیهای شعبه بندر شهید رجایی گفت: شرکت بیمه ایران معین اولین شرکتی است که موفق شده است در بندر شهید رجایی شعبه افتتاح کند. ما از همه ظرفیتهای‌مان استفاده کردیم و سعی کردیم که فضای مناسبی را برای ارائه خدمات به بیمه‌گذاران فراهم کنیم.
  مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران افزود: برای ارائه خدمات با کیفیت به بیمه‌گذاران، به تاسیس شعبه مبادرت کردیم؛ این شعبه را با یک کد مستقل در سامانه‌های سنهابی مرکزی که سامانه نظارت بر عملکرد شرکتهای بیمه‌ایی و شبکه فروش است ثبت کردیم تا بتوانیم تمام خدمات بیمه‌ایی از جمله رسیدگی به پرونده‌های خسارت و ارائه خسارت را در همان منطقه انجام دهیم. 
وی تاکید کرد در این پروژه از همه امکانات سخت افزاری استفاده شده است تا رسیدگی به پرونده‌های خسارتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.
آقای پایندانی با اشاره به موقعیت استراتژیک شعبه بندر شهیدرجایی اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی شهید رجایی  در مجاورت منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس قرار دارد و شعبه ما در مرز این دو منطقه ویژه اقتصادی واقع شده است. 
 پیش از مراسم افتتاح شعبه بندر شهید رجایی مدیران شرکت بیمه ایران معین دیداری با آقای الله‌مرداد عفیفی‌پور، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان  هرمزگان داشتند و در خصوص همکاریهای مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر: