کد خبر: ۵۸۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
نماد معاملاتی سهام بانک صادرات ایران (وبصادر) از امروز ٢٣ اسفند ماه ٩٦ به تابلو معاملات بازار بورس اوراق بهادار تهران بازگشت.
«وبصادر» به تالار معاملات بورس تهران بازگشت

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، «وبصادر» طبق وعده مدیرعامل این بانک، دکتر حجت اله صیدی (برای بازگشایی نماد معاملاتی بانک تا قبل از فرا رسیدن سال نو)، دوباره بر تابلو تالار شیشه ای بازار بورس اوراق بهادار تهران درج که با بازگشایی آن، افق تازه ای در دست یابی به سایر اهداف آتی بانک گشوده شده است.
 بنا بر این گزارش، «وبصادر» در اولین روز معاملات خود در بیش از ١٢ هزار مرتبه مورد معامله قرار گرفت و قیمت آن در پایان معاملات روزانه به نرخ ٥١٠ ریال رسید .
در اولین حضور دوباره نماد بانک صادرات ایران در بازار سرمایه، قریب به ٤٧٠ میلیون سهم آن به ارزش بالغ بر ٢٣٩ میلیارد ریال در ١٢ هزار و ٦٥٣ مرتبه مورد معامله قرار گرفت که به لحاظ بزرگی ارزش و جایگاه بانک در بازار سرمایه، بیشترین ارزش و حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داد.
گفتنی است، بازگشایی نماد بانک تا قبل از پایان سال جاری، که وعده آن توسط دکتر حجت اله صیدی در مجمع عمومی عادی سالانه داده شده بود، در حالی به واقعیت پیوسته که امید به دست یابی به سایر اهداف وی در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای افزایش سودآوری بانک بیشتر از پیش شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: