کد خبر: ۵۸۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای تکمیل خدمات بدون کارت خود، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت را روي دستگاه‌هاي خودپرداز خود راه‌اندازي كرد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت، به مشتریان اين امکان را مي‌دهد که در موارد اضطراري و در صورت عدم همراه داشتن كارت نقدي خود، بتوانند نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهاي بانك قرض الحسنه مهرايران مبادرت ورزند.
مشتریان برای بهره‌مندی از این خدمت مي‌توانند با ورود به نرم افزار دستگاه خودپرداز و انتخاب گزينه برداشت وجه بدون کارت، نسبت به برداشت وجه اقدام کنند.
این امکان به صورت پایلوت بر روی دستگاه های خودپرداز شعب مطهري و ميرزاي شيرازي تهران راه اندازي شده است و ظرف مدت سه ماه با تغيير و بروزرساني نرم افزار ساير دستگاه ها نيز تکميل مي شود.
پیش‌از این نیز خدمت مسدود کردن کارت‌های نقدي بانک قرض الحسنه مهرايران، (بدون نياز به کارت) در دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانك فعال شده بود.
شایان ذکر است، مرکز ارتباط با مشتریان بانک قرض الحسنه مهرایران به شماره ۴۳۲۲ و همچنین سيستم دريافت نظرها در سايت اين بانک به آدرس www.qmb.ir آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتريان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: