کد خبر: ۵۸۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
شهردار اهواز با تاکیدبر اینکه رفع چالش‌هاي زيست محيطي در این کلان شهر با همکاري بانک شهر ميسر خواهد بود،گفت: در سال آینده با حمایت بانک شهر برای توسعه اهواز و رفع مشکلات و معضلات شهری، اقدامات موثری صورت می‌گیرد.
برنامه ریزی گسترده برای توسعه اهواز در سال آینده با حمایت بانک شهر

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، منصور کتانباف با بیان این مطلب افزود: متاسفانه شهرداری اهواز طی سال‌های گذشته نتوانسته است از پتانسیل های بانک شهر  برای توسعه و آبادانی این کلان شهر استفاده کند؛ اما امیدواریم در دوره جدید مدیریت شهری همکاری‌های خود را با این بانک بیش از پیش گسترش دهیم.
وی با اشاره به اينکه بانک شهر در تمامی کلانشهرهاي کشور خدمات بسيار خوبي را به شهروندان و تسهیلات مناسبی را نیز برای شهرداری‌ها در نظر گرفته است،تصریح کرد: در نظر گرفتن خط اعتباري مناسب براي راه اندازي و به سرانجام رساندن پروژه هاي عمرانی و فرهنگی، انتظار شهروندان اهوازی از بانک شهر در اهواز است که امیدواریم در سال جدید با حمایت این بانک انجام شود.
کتانباف مهمترين حوزه حمایتی بانک شهر در این اهواز را در زمینه محیط زیست عنوان کرد و افزود: چالش‌هاي زيست محيطي و مقابله با ريزگردها در اهواز منوط به توسعه پروژه ها در حوزه توسعه پارک هاي محلي و نيز کمربند سبز است تا بتواند در بهبود شرايط زندگي و مقابله با ريزگردها و نيز تعديل هوا مؤثر باشد.
وی در ادامه، ايجاد بسترهای مناسب و زيرساخت هاي فرهنگي و اجتماعي را بدون همکاري بانک تخصصي مانند بانک شهر ناممکن دانست و بر ضرورت همکاری مدیریت شهری با این بانک تاکید کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: