کد خبر: ۵۸۹۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
روح اله خدارحمی رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانك كشاورزي، طي حكمي احمدعلی شکوه را به سمت مديركل حراست اين بانک منصوب كرد.
برگزاري آيين معارفه و تكريم مديركل حراست بانك كشاورزي


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانك كشاورزي، در مراسمي كه روز شنبه 26 اسفند سال جاري با حضور فاطمی نیا معاون سازمان حراست کل کشور، اعضای هیات مدیره بانک و جمعي از مديران و کارکنان بانك كشاورزي برگزار شد،  خدارحمی ضمن قدرداني از خدمات ارزنده و عملکرد خوب حسین اعتبار زاده، حكم انتصاب احمدعلی شکوه را ابلاغ و برای وی در انجام ماموریت های محوله و حفاظت و حراست از سرمایه های فیزیکی و معنوی بانک آرزوی موفقیت كرد.

بر اساس این گزارش، خدارحمی در این مراسم با اشاره به محوریت مشتری مداری در سال 1397 و اولویت تکریم مشتریان در برنامه ریزی سال آینده بانک کشاورزی، مسئولیت حراست در بانک را حساس و خطیر خواند و تامین آرامش کارکنان و مشتریان در تمام ابعاد را در گرو عملکرد این بخش دانست .

وي در ادامه سخنان خود با تاکید بر اهمیت ارتباط موثر، هماهنگی، مشورت و همدلی کارکنان حراست با سایر کارکنان در بالا بردن ضریب سلامت، امنیت و ایمنی در سازمان،  اظهار داشت: عملکرد کارکنان حراست بایستی به گونه ای باشد که سایر کارکنان، آن ها را مشاور امین خود بدانند.

خدارحمی درپایان خاطرنشان کرد: وظیفه حراست ، مراقبت و سلامت اداری باید دغدغه و اولویت فکری همه کارکنان باشد.

این گزارش می افزاید: فاطمی نیا معاون سازمان حراست کل کشور در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت افزایش رضایتمندی از سیستم بانکی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهارداشت: باید تلاش کنیم اقتصادی متکی بر داخل داشته باشیم و بانک کشاورزی به عنوان یک بانک تخصصی می تواند با تلاش مضاعف و خدمت رسانی با محوریت تولید نقش به سزایی در شکوفایی اقتصادی کشور داشته باشد.

وی همچنین با بیان این که توجه ویژه به پیش بینی و پیشگیری از ابزارهای مهم حراست برای تامین امنیت در سازمان است، تحقق این مهم را در گرو اعتماد دوسویه و تعامل دوجانبه میان مدیران و کارکنان دانست  و تاکید کرد: مورد وثوق ترین افراد برای مدیر بایستی بخش حراست سازمان باشد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: