کد خبر: ۵۸۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
مدیرعامل موسسه اعتبار کوثر طی پیامی؛ فرارسیدن سال جدید را به مشتریان این بانک تبریک گفت.
پيام نوروزي دکتر عيسي رضايي مديرعامل موسسه اعتباري کوثر
 
نوروز، پیام آور مهر است و روز پیمان گرفتن خداوند از بندگانش، خوشا به حال کسانی که سر بر آن پیمان نهادند. همزمانی بهار 1397 با ایام پر برکت ماه رجب و میلاد اهل بیت عصمت و طهارت که نوید بخش سالی پر برکت برای ایران اسلامی است را خدمت همه همکارانم در موسسه کوثر تبریک عرض می نمایم. امیدوارم در این سال جدید با عزمی دوچندان، با دل هایی افروخته به نور ایمان و دست هایی مملو از تحول و شکوفایی، گام هایی استوار در مسیر تحقق ایده ها و طرح های ماندگار برداریم.

 موسسه اعتباری کوثر توانست با الطاف و عنایات الهی و به پشتوانه مشتریان و سهامداران گرانقدر، کارکنان تلاش گر و با انگیره و اراده مصمم و استوار نسبت به تحقق اهداف خود، مراحل رشد و شکوفایی سازمانی را با موفقیت طی نماید و امروز پس از گذشت 7 سال تلاش بی وقفه، هدفمند و هوشمندانه با ارایه خدماتی صادقانه و متمایز در شبکه بانکی و عرصه اقتصادی گام های موثری بردارد.

موسسه اعتباری کوثر در سالی که گذشت سعی نمود تمام اهداف تعیین شده برای خود را به بهترین شکل ممکن محقق نماید. تعامل بهینه  با ارکان بانک مرکزی، ارتباط مستمر و برگزاری نشست های تخصصی، تجلیل و قدردانی از موسسه در ارزیابی 100 شرکت برتر اقتصادی ایران، کسب رتبه اول در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ها، اجرای طرح جشنواره  هواداری پیرو قرارداد با تیم های پر طرفدار استقلال، پرسپولیس و تراکتور سازی به عنوان طرحی منحصر به فرد در نظام بانکی با هدف حمایت از ورزش حرفه ای و ارتقا شاخص نشاط اجتماعی، رونمایی از طرح های نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ایجاد مرکز مطالعات و نوآوری، انتخاب پژوهشگر برتر سال 96 نظام بانکی کشور از موسسه اعتباری کوثر، برگزاری مجامع استانی با محوریت بررسی عملکرد سال 95 و 9 ماهه سال 96 و حضور موثر و هدفمند در حوزه مسئولیت های اجتماعی شامل حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه و اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان و مشتریان به آسیب دیدگان و برپایی موکب آبرسانی در مرزهای مهران، شلمچه و چزابه همزمان با راهپیمایی اربعین حسینی بخشی از اقدامات موسسه اعتباری کوثر درسال 96 است.

بی تردید تحقق اهداف ترسیم شده در سالی که گذشت را مرهون حمایت و پشتیبانی همه جانبه اعضای هیات مدیره، سهامداران و مشتریان ارجمند و تلاش ها و اقدامات جهادی مدیران و کارکنان متعهد و متخصص در مجموعه کوثر می دانم و مراتب سپاس و تشکر خود را اعلام می دارم.

برآنیم در سال 1397 با به کارگیری تمام امکانات و توانمندی های خود و در سایه الطاف الهی، بر اساس چشم انداز تدوین شده و پیروی از راهبردهای سازمانی، استفاده از فناوری روزآمد، هدف‌گذاری صحیح، حرکت برنامه‌ای و اعتماد به سرمایه‌های انسانی، پویایی سازمانی را حفظ کنیم و با انعطاف پذیری در شرایط ناپایدار محیط بین‌المللی، ضمن شناخت صحیح از فرصت ها، موانع را با موفقیت پشت سر گذاریم.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و اتکاء به تجارب گذشته در سال 1397 موسسه اعتباری کوثر حضوری موفق در شبکه بانکی کشور داشته و همچون سنوات قبل شاهد افتخارات و دستاوردهای بیشتری باشیم. انشاءالله.
نام:
ایمیل:
* نظر: