کد خبر: ۵۹۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار و گفتگو کرد.
بانک ها در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی – امام جمعه  سمنان - در این دیدار کارکنان بانک مهر اقتصاد را جوانانی مومن، ارزشی و انقلابی عنوان کرد و گفت: باید قدردان این همکاران باشید و بر حفظ اخلاق اسلامی، منش مردمی، صداقت در گفتار، امانتداری و خوش قولی بکوشید.
وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد و تولید داخلی تبلور می یابد، گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی، بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند و برای حل مشکلات مردم به ویژه اقشار نیازمند تلاش کنند.
امام جمعه سمنان نقش بانک ها در افزایش تولید داخلی، رونق کسب و کار واحد های صنعتی و تولیدی، ایجاد اشتغال زائی و رشد و توسعه اقتصاد کشور را بسیار موثر دانست و گفت: شعار امسال  زمانی عینیت می یابد که چالش ها و موانع بزرگ پیش روی تولید کنندگان داخلی برداشته شود.
در ادامه، حسین زندی مقدم - رئیس اداره امور شعب استان سمنان - به بیان عملکرد بانک پرداخت و تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد تسهیلات قابل توجهی در راستای حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و تولید کنندگان داخلی پرداخت کرده است و تلاش دارد تا این روند بیش از گذشته استمرار یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر: