کد خبر: ۵۹۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
دکتر تقی نتاج: یکی از رویکردهای کلان بانک قوامین در سال جدید اتکاء به خود یا خودباوری است. خودباوری یعنی ما به داشته های خود ایمان داشته باشیم.
بصیرت ناشی از خودباوری ، تهدید دشمنان را تبدیل به فرصت میکند

دکتر تقی نتاج در بیست و ششمین همایش مدیران و معاونین بانک قوامین در سالن اجتماعات پاس قوامین با اعلام مطلب فوق گفت: یکی از رویکردهای کلان  بانک در سال جدید اتکاء به خود یا خودباوری است. خودباوری یعنی ما به داشته های خود ایمان داشته باشیم و توانمندی خود را شناخته و آن را باور کنیم
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  روابط عمومی بانک قوامین، مدیرعامل این بانک گفت: داشته های ما زیاد است و اگر از این داشته ها به درستی استفاده کنیم می توانیم بدون نیاز به دیگران به اهدافمان برسیم.
ایشان که در جمع مدیران کل استانهای تابعه و معاونین بانک و روسای ادارات مرکزی صحبت می کرد رویکرد دوم بانک در سال جدید را مدیریت هزینه ها دانست و گفت: در خصوص مدیریت هزینه ها  آموزه های دینی ما بر این امر تأکید دارد که هزینه های اضافی را حذف کنیم و این امر در علم روز اقتصاد نیز مطرح است. ایشان ادامه داد : هزینه های بیهوده در چنین شرایطی خیانت به ذی حقان سازمان است . بنابر این  فرصت و امکان هزینه های بیهوده هرگز وجود نخواهد داشت.
لازم به ذکر است بیست و ششمین همایش معاونین و مدیران  ادارات مرکزی و شعب استانها با موضوع نقش بانک در تحقق  شعار سال 1397 (حمایت از کالای ایرانی) بیست و هشتم و بیست و نهم فروردین ماه به مدت دو روز در سالن اجتماعات باشگاه پاس قوامین با حضور مدیران کل استانها و معاونین  و مدیران ادارت مرکزی در حال برگزاری است.

نام:
ایمیل:
* نظر: