کد خبر: ۵۹۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
باران و باد شدید در ۱۸ استان کشور طی امروز و فردا
کارشناس سازمان هواشناسی هشدار داد: امروز و فردا بادهای لحظه‌ای شدید را در بیشتر مناطق کشور داریم و در جنوب غرب پدیده گرد و خاک خواهیم داشت.
منتظر باد و طوفان باشید
سازمان هواشناسی از باران و وزش باد شدید در ۱۸ استان کشور طی امروز و فردا خبر داد.
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی به کشور، بارش‌ها در مناطق شمال غرب آغاز شده و امروز برای شمال‌غرب، غرب، دامنه‌های البرز غربی، البرز مرکزی، بخش‌هایی از جنوب غرب، مرکز و استان‌های غربی و مرکزی خلیج‌فارس بارندگی خواهند داشت.
وی با بیان این‌که بارش‌ها به تدریج از بعدازظهر به بخش‌هایی از شرق و شمال شرق کشور می‌رسد، تصریح کرد:‌ شدت بارش‌ها امروز برای استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی پیش‌بینی‌شده است. فردا بارش‌ها به مناطقی از شرق، جنوب شرق، کرمان و یزد می‌رسد.
وی افزود: فردا نیز شدت بارش‌ها برای استان‌های گیلان، مازندران، ایلام، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، مرکزی، زنجان ، اردبیل، همدان و لرستان است.
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان این‌که از امشب و از فردا ریزش هوای خنک از ترازهای بالا جو داریم و هوای دما در شمال غرب و غرب خنک‌تر می‌شود، اظهار کرد: امروز و فردا بادهای لحظه‌ای شدید را در بیشتر مناطق کشور داریم و در جنوب غرب پدیده گرد و خاک خواهیم داشت.


نام:
ایمیل:
* نظر: